TP-5/24 Dostawa sprzętu do utrzymania czystości wraz z materiałami zużywalnymi.
Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00242786
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-13 11:31
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8512537776
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ściereczki do czyszczeniaRóżny sprzętPralki i suszarkiRóżne maszyny czyszczące
Wykonawcy
4 przyznane
DANMAR S.C. A.N. CIESIELCZYK, M.D. CHMIELIŃSCYUstowo, PL
157 873,63 PLNDANMAR S.C. A.N. CIESIELCZYK, M.D. CHMIELIŃSCYUstowo, PL
157 873,63 PLN"GREENPOL" INSTYTUT KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
65 409 PLNDANMAR S.C. A.N. CIESIELCZYK, M.D. CHMIELIŃSCYUstowo, PL
157 873,63 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.