Roboty elewacyjne oraz izolacyjne ścian fundamentowych budynku UMK przy ul. Wielopole 17a - powtórzenie

Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00242948
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00242948/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-13 12:15
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03c6c5a7-9a7a-11ee-953e-c2ea26915e21
Identyfikator
6761013717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty elewacyjneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty murarskie i muroweRoboty izolacyjneRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoInstalacje mechaniczne

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ GHIURIKraków, PL · lot 0
2 570 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00242948 z dnia 2024-03-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty elewacyjne oraz izolacyjne ścian fundamentowych budynku UMK przy ul. Wielopole 17a - powtórzenie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wszystkich Świętych 3-4

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-004

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 126161508

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@um.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-03c6c5a7-9a7a-11ee-953e-c2ea26915e21

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty elewacyjne oraz izolacyjne ścian fundamentowych budynku UMK przy ul. Wielopole 17a - powtórzenie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03c6c5a7-9a7a-11ee-953e-c2ea26915e21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00242948

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001987/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Roboty elewacyjne oraz izolacyjne ścian fundamentowych budynku UMK przy ul. Wielopole 17a

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00021907

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-10.271.119.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4324700,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie konserwatorskim elewacji wraz z wymianą okien drewnianych w lukarnach, wymianie części drzwi i bram garażowych od strony dziedzińca, remoncie przejazdu, wykonaniu hydroizolacji, budowie kwietnika wzdłuż elewacji południowo-wschodniej oraz zagospodarowaniu dziedzińca wewnętrznego budynku przy ulicy Wielopole 17a, 31-072 Kraków, na nieruchomości składającej się z działek: nr 126, nr 159/5 obręb 0002, jedn. ewidencyjna Śródmieście.
2. W ramach realizacji przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany jest wykonać następujący zakres prac:
2.1. Etap I - hydroizolację oraz stolarkę, w tym:
a) izolację ścian fundamentowych od wewnątrz tzw. iniekcję krystaliczną;
b) tynki renowacyjne wewnętrzne po wykonaniu iniekcji;
c) izolację ścian fundamentowych od zewnątrz (od strony dziedzińca na pełną wysokość oraz od strony ul. Dietla na głębokość 0,5 m);
d) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej;
2.2. Etap II - remont konserwatorski elewacji i roboty towarzyszące, w tym:
a) rusztowania i osłony okien;
b) wymianę obróbek blacharskich i parapetów;
c) renowację konserwatorska elewacji;
d) zagospodarowanie terenu wraz z nasadzeniami;
e) renowację krat.
3. Szczegółowy zakres wyżej wymienionych prac został określony w następujących dokumentach:
3.1. przedmiarze robót – załącznik nr 9 do SWZ,
3.2. dokumentacji projektowej – załącznik nr 10 do SWZ,
3.3. informacje dodatkowe dla Wykonawców – załącznik nr 11 do SWZ.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami oraz dokumenty, o których mowa w pkt 3 powyżej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45350000-5 - Instalacje mechaniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2570000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3961736,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2570000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ARKADIUSZ GHIURI "MIDPOL-INVESTMENT"

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Midpol Investment Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120869676

7.3.3) Ulica: ul. św. Katarzyny 4 lokal 6

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-063

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2570000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Numer zawartej umowy: W/I/1066/OU/29/2024.
2. Termin realizacji: Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot umowy:
1) w zakresie wskazanym w § 2 ust. 2 pkt 1 umowy w terminie do 25 tygodni od dnia zawarcia umowy, 2) w zakresie wskazanym w § 2 ust. 2 pkt 2 umowy w terminie do 42 tygodni od dnia zawarcia umowy, jednak nie dłużej niż do dnia 16 grudnia 2024 r.
2024-03-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane