Budowa drogi gminnej ul. Zacisznej na odc. od ul. Kochanowskiego do ul. Jałowcowej oraz ul. Urszulki na odc. od ul. Zacisznej do ul. Dojazdowej w Kobyłce
MIASTO KOBYŁKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00244104
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00244104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-14 09:00
- Lokalizacja
- Kobyłka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08a036ff-b3a4-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
- Identyfikator
- 1251332390
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00244104 z dnia 2024-03-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej ul. Zacisznej na odc. od ul. Kochanowskiego do ul. Jałowcowej oraz ul. Urszulki na odc. od ul. Zacisznej do ul. Dojazdowej w Kobyłce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KOBYŁKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269663
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wołomińska 1
1.5.2.) Miejscowość: Kobyłka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-230
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kobylka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kobylka.pl/index.php
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-08a036ff-b3a4-11ee-a66a-5e0e9a75a9a01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej ul. Zacisznej na odc. od ul. Kochanowskiego do ul. Jałowcowej oraz ul. Urszulki na odc. od ul. Zacisznej do ul. Dojazdowej w Kobyłce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08a036ff-b3a4-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00244104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00038546
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej ul. Zacisznej na odc. od ul. Kochanowskiego do ul. Jałowcowej oraz drogi gminnej ul. Urszulki na odc. od ul. Zacisznej do ul. Dojazdowej w Kobyłce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ogłaszając niniejsze postępowanie, Zamawiający w projekcie budżetu miał przewidziane środki na realizację przedmiotowego zadania. Biorąc pod uwagę informacje uzyskane z Regionalnej Izby Obrachunkowej, która zgodnie z art. 240 ust. 3 ustawy o finansach publicznych ustala budżet Miasta Kobyłka na 2024 r., środki na realizację powyższego zadania nie zostały przewidziane. W związku z tym, dalsze prowadzenie postępowania było nieuzasadnione. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego powinno zmierzać do wyboru najkorzystniejszej oferty, a Zamawiający nie był w stanie zagwarantować, że kwota przewidziana w projekcie uchwały budżetowej na 2024 r., znajdzie się w budżecie na 2024 r. Wobec powyższego niniejsze postępowanie podlegało unieważnieniu.| 2024-03-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |