Mechaniczne profilowanie dróg nieutwardzonych na terenie gminy Mosina 2024 r.

Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00245329
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00245329/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-14 13:53
Lokalizacja
Mosina, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2c438cf-d160-11ee-875e-a22221c84ba7
Identyfikator
7773154370
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00245329 z dnia 2024-03-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Mechaniczne profilowanie dróg nieutwardzonych na terenie gminy Mosina 2024 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258626

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. 20 Października 1

1.5.2.) Miejscowość: Mosina

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-050

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@mosina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mosina.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.mosina.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Mechaniczne profilowanie dróg nieutwardzonych na terenie gminy Mosina 2024 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2c438cf-d160-11ee-875e-a22221c84ba7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00245329

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070372/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Równanie dróg w Gminie Mosina w 2024 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00217359

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach zamówienia przewiduje się wykonanie prac polegających na wyrównaniu dróg nieutwardzonych na terenie gminy Mosina wraz z lokalnym wbudowaniem kamienia łamanego stabilizowanego mechanicznie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.:
- szczegółowa specyfikacja techniczna - załącznik nr 4a
- wykaz ulic – załącznik nr 4b
- przedmiar robót – załącznik nr 4c
- opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 8
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 196969,46 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1 W ramach zamówienia przewiduje się wykonanie prac polegających na wyrównaniu dróg nieutwardzonych na terenie gminy Mosina wraz z lokalnym wbudowaniem kamienia łamanego stabilizowanego mechanicznie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.:
- szczegółowa specyfikacja techniczna - załącznik nr 4a
- wykaz ulic – załącznik nr 4b
- przedmiar robót – załącznik nr 4c
- opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 8
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 247338,85 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferty z najniższą ceną na część 1 złożone w postępowaniu przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty. Oferta z najniższą ceną na część nr 1 opiewa na kwotę 269 595,95 zł brutto tymczasem zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia kwotę 196 969,46 zł brutto.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferty z najniższą ceną na część 2 złożone w postępowaniu przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.
Oferta z najniższą ceną na część nr 2 opiewa na kwotę 254 464,02 zł brutto zł brutto tymczasem zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia kwotę 247 338,85 zł brutto.

2024-03-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane