Renowacja elewacji budynku Domu Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej przy Pl. Szpitalnym 5.
Powiat Kłodzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00246016
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00246016/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-15 08:58
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d7a7437c-bf61-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
- Identyfikator
- 8831680036
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00246016 z dnia 2024-03-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja elewacji budynku Domu Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej przy Pl. Szpitalnym 5.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłodzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890721233
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okrzei 1
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 865 75 81
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.zilbert@powiat.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_klodzko
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_klodzko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja elewacji budynku Domu Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej przy Pl. Szpitalnym 5.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7a7437c-bf61-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00246016
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036862/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont elewacji budynku Domu Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00079367
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ORG.272.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 344520,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Planowany zakres robót obejmuje prace polegające na renowacji elewacji budynku Domu Pomocy Społecznej w Bystrzycy Kłodzkiej przy pl. Szpitalnym 5, w szczególności:
1) Zabezpieczenie istniejącej stolarki okiennej,
2) Usunięcie istniejącego tynku i przygotowanie podłoża pod tynki,
3) Ukrycie przewodów instalacyjnych,
4) Naprawa pęknięć występujących na ścianach,
5) Wymiana instalacji odgromowej,
6) Przygotowanie podłoża pod tynki renowacyjne,
7) Impregnacja grzybobójcza zawilgoconych ścian zewnętrznych,
8) Wykonanie tynków izolacyjnych w obrębie cokołu,
9) Wykonanie tynków renowacyjnych,
10) Tynki tradycyjne,
11) Malowanie elewacji,
12) Renowacja istniejących stalowych krat okiennych,
13) Rynny i rury spustowe,
14) Przebudowa istniejących drzwi na drewniane,
15) Przebudowa posadzki,
16) Remont ogrodzenia,
Zakres zamówienia określa dokumentacja techniczna (opis techniczny, szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót, tabela równoważności, rysunki elewacji) – Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45261320-3 - Kładzenie rynien
45421131-1 - Instalowanie drzwi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344520,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 492000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 344520,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dariusz Misiukanis "DARMIS"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5211144419
7.3.3) Ulica: A. Grottgera 12A
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-785
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 344520,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Niniejsza inwestycja dofinansowana z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Rządowy Program Odbudowy Zabytków, zgodnie ze wstępną promesą NR Edycja2RPOZ/2023/4247/PolskiLad| 2024-03-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |