Opracowanie dokumentacji projektowych dla przebudowy pomieszczeń sanitarnych w wybranych budynkach oświatowych Powiatu Ostrowieckiego
POWIAT OSTROWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00246548
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-15 11:08
- Lokalizacja
- Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6612198232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi projektowania architektonicznego
Wykonawcy
3 przyznane
ERIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanów Lubelski, PL
35 055 PLNERIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanów Lubelski, PL
35 055 PLNERIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJanów Lubelski, PL
35 055 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.