Wykonanie usługi przeglądów technicznych i konserwacji aparatury i sprzętu medycznego SP ZOZ w Łapach – część IV
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00246701
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-15 11:40
- Lokalizacja
- Łapy, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9661319909
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnychUsługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
Wykonawcy
13 przyznanych
DARIUSZ LUBIATOWSKIMurowaniec, PL
4320 PLNZakład Naprawczy Aparatury Medycznej POLMED, 04-359 Warszawa, ul. Kobielska 17/28,Warszawa, PL
3931,2 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2808 PLNZakład Naprawczy Aparatury Medycznej POLMED, 04-359 Warszawa, ul. Kobielska 17/28Warszawa, PL
1944 PLNENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL
4320 PLNENDOELEKTRONIK.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrwinów, PL
5788,8 PLNMEDILAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
5832 PLNZTM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
3888 PLNDARIUSZ LUBIATOWSKIMurowaniec, PL
5184 PLNZakład Naprawczy Aparatury Medycznej POLMED, 04-359 Warszawa, ul. Kobielska 17/28Warszawa, PL
1900,8 PLNZakład Naprawczy Aparatury Medycznej POLMED, 04-359 Warszawa, ul. Kobielska 17/28Warszawa, PL
950,4 PLNZakład Naprawyczy Aparatury Medycznej POLMED, 04-359 Warszawa, ul. Kobielska 17/28,Warszawa, PL
950,4 PLNZakład Naprawczy Aparatury Medycznej POLMED, 04-359 Warszawa, ul. Kobielska 17/28Warszawa, PL
2592 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.