Świadczenie usług dotyczących wykonywania prac geodezyjnych

Powiat Bielski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00167011
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00167011/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-28 11:00
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cba17faf-0609-4f16-9422-198457879bb0
Identyfikator
9372185644
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi pomiaroweUsługi planowania geologicznego, geofizycznego i inne usługi naukoweGeofizyczne usługi doradcze

Wykonawcy

1 przyznane

KAROLINA GÓŹDŹ-SKUŁABodzentyn, PL · lot 0
275 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00167011 z dnia 2025-03-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług dotyczących wykonywania prac geodezyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bielski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181706

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastowska 40

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: (33) 81-36-900

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@powiat.bielsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.bielsko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1057979

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług dotyczących wykonywania prac geodezyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cba17faf-0609-4f16-9422-198457879bb0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00167011

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043747/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług dotyczących wykonywania prac geodezyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00117134

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI.272.2.2025.CJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 219310,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dotyczących wykonywania prac geodezyjnych w ramach zadań własnych realizowanych przez Powiat Bielski oraz zadań zleconych realizowanych przez Skarb Państwa reprezentowany przez Starostę Bielskiego.
Przedmiot umowy obejmuje:
• Świadczenie usług polegających na wykonywaniu prac geodezyjnych w ramach zadań własnych realizowanych przez Powiat Bielski w zakresie:
1) podziału nieruchomości wraz z ustaleniem przebiegu granic,
2) ustalenia przebiegu granic nieruchomości,
3) wyznaczenia punktów granicznych,
4) rozgraniczenia nieruchomości,
5) sporządzenia mapy do celów prawnych/kopii mapy zasadniczej,
6) sporządzenia innej dokumentacji.
• Świadczenie usług polegających na wykonywaniu prac geodezyjnych w ramach zadań zleconych realizowanych przez Skarb Państwa reprezentowany przez Starostę Bielskiego w zakresie:
1) podziału nieruchomości,
2) ustalenia przebiegu granic nieruchomości,
3) rozgraniczenia nieruchomości,
4) sporządzania dokumentacji do celów prawnych,
5) sporządzania dokumentacji opisowej,
6) sporządzanie wykazu zmian danych ewidencyjnych działki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71355000-1 - Usługi pomiarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71351000-3 - Usługi planowania geologicznego, geofizycznego i inne usługi naukowe

71351210-8 - Geofizyczne usługi doradcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 303400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NIERUCHOMOŚCI Karolina Góźdź-Skuła

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6572491278

7.3.3) Ulica: Wzdół-Kolonia

7.3.4) Miejscowość: Bodzentyn

7.3.5) Kod pocztowy: 26-010

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-03-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi