ZZP.260.1.2.2024 - Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pomostów przy basenach zewnętrznych na terenie ośrodka rekreacyjnego "Słoneczny Wrotków

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00247127
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00247127/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-15 13:09
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c78a3841-ca51-11ee-875e-a22221c84ba7
Identyfikator
7123253742
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty ciesielskieRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ PADYJASEKJastków, PL · lot 0
342 970 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00247127 z dnia 2024-03-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZZP.260.1.2.2024 - Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pomostów przy basenach zewnętrznych na terenie ośrodka rekreacyjnego "Słoneczny Wrotków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060972765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Filaretów 44

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-609

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 466 51 00

1.5.8.) Numer faksu: 81 466 51 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osrodek@mosir.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.lublin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mosir_lublin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZZP.260.1.2.2024 - Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pomostów przy basenach zewnętrznych na terenie ośrodka rekreacyjnego "Słoneczny Wrotków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c78a3841-ca51-11ee-875e-a22221c84ba7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00247127

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053391/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont pomostów przy basenach zewnętrznych - Słoneczny Wrotków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00178337

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.260.1.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pomostów przy basenach zewnętrznych na terenie ośrodka rekreacyjnego "Słoneczny Wrotków".
2. Przedmiotem inwestycji są prace remontowe na terenie ośrodka rekreacyjnego „Słoneczny Wrotków” nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie, mające na celu poprawę stanu technicznego elementów infrastruktury i warunków użytkowych.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące prace remontowe:
- wymiana deskowania pomostów,
- wymiana skrajnych legarów,
- zmiana rozstawu legarów istniejących i montaż legarów dodatkowych,
- impregnacja drewnianych elementów podkonstrukcji i balustrad,
- wymiana pochwytów i lin w balustradach,
- renowacja elementów stalowych dotkniętych korozją
- wymiana paneli osłonowych.
4. Szczegółowy opis zawarto w dokumentacji technicznej stanowiącej opis przedmiotu zamówienia - Zał. Nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 342970,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450997,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 342970,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IBUDOWA.NET Paweł Padyjasek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061401852 NIP 712 27 37 372

7.3.3) Ulica: Płouszowice-Kolonia 10A

7.3.4) Miejscowość: Płouszowice-Kolonia gm. Jastków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-002

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 342970,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-05-24

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-03-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane