Świadczenie usług w trakcie organizowanych demonstracji ekologicznych w ramach działania „Transfer wiedzy i działalność informacyjna”
Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00247779
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-16 21:44
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5731288248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbWynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcąUsługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróżyUsługi w zakresie organizacji imprezUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi hotelarskie
Wykonawcy
15 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEWOZOWE "WESLEY" S.C., BOŻENA,AGNIESZKA KOŁTUNOWICZBrzeziny Kolonia, PL
10 800 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRZEWOZOWE "WESLEY" S.C., BOŻENA,AGNIESZKA KOŁTUNOWICZBrzeziny Kolonia, PL
3888 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRZEWOZOWE "WESLEY" S.C., BOŻENA,AGNIESZKA KOŁTUNOWICZBrzeziny Kolonia, PL
4752 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRZEWOZOWE "WESLEY" S.C., BOŻENA,AGNIESZKA KOŁTUNOWICZBrzeziny Kolonia, PL
1944 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRZEWOZOWE "WESLEY" S.C., BOŻENA,AGNIESZKA KOŁTUNOWICZBrzeziny Kolonia, PL
2052 PLNALFA BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
2782,08 PLNALFA BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
5166,72 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRZEWOZOWE "WESLEY" S.C., BOŻENA,AGNIESZKA KOŁTUNOWICZBrzeziny Kolonia, PL
4752 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRZEWOZOWE "WESLEY" S.C., BOŻENA,AGNIESZKA KOŁTUNOWICZBrzeziny Kolonia, PL
3240 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PRZEWOZOWE "WESLEY" S.C., BOŻENA,AGNIESZKA KOŁTUNOWICZBrzeziny Kolonia, PL
2376 PLNALFA BUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
5166,72 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "ANFRA" S.C. FLAK FRANCISZEK,OLAK ANNAOpole, PL
23 256 PLNTRAVEL MANAGER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
15 278 PLNTRAVEL MANAGER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1188 PLNTRAVEL MANAGER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
4968 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.