Sprzątanie osłon śmietnikowych lub miejsc gromadzenia odpadów wraz z terenem przyległym, zlokalizowanych na działkach będących własnością Gminy Miasto Koszalin zarządzanych przez ZBM w Koszalinie
Gmina Miasto Koszalin Zarząd Budynków Mieszkalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00247899
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-18 08:19
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6690504335
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
Wykonawcy
2 przyznane
PMP Przemysław Mycio, ul. Wenedów 10/11, 75-847 KoszalinKoszalin, PL
146 402,64 PLNPMP Przemysław Mycio, ul. Wenedów 10/11, 75-847 KoszalinKoszalin, PL
223 909,92 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.