Dostawa 2 samochodów dostawczych typu furgon blaszany z napędem 100% elektrycznym na potrzeby Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o.o.
ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW W POZNANIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00247942
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-18 08:39
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7831689634
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy elektryczne
Wykonawcy
2 przyznane
'FRANK-CARS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL
363 500 PLN'FRANK-CARS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL
363 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.