Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno- asfaltową na gorąco z WMB na drogach gminnych na terenie gminy Czernica.
GMINA CZERNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00248659
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00248659/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-18 12:08
- Lokalizacja
- Czernica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-51f2c52d-d7ae-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 9121101093
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00248659 z dnia 2024-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno- asfaltową na gorąco z WMB na drogach gminnych na terenie gminy Czernica.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934986
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Czernica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-003
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@czernica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://czernica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czernica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno- asfaltową na gorąco z WMB na drogach gminnych na terenie gminy Czernica.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51f2c52d-d7ae-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00248659
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043596/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Bieżąca konserwacja jezdni dróg gminnych - remont cząstkowy masą mineralno-asfaltową na gorąco z WMB na drogach gminnych na terenie gminy Czernica.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00227268
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZW.271.2.6.2024.KZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia są remonty cząstkowe wykonane masą mineralno- asfaltową na gorąco z Wytwórni Mas Bitumicznych na drogach gminnych na terenie gminy Czernica, zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia oraz Szczegółową specyfikacją techniczną.
2) Przedmiot zamówienia obejmuje naprawę ubytków i wybojów przy średniej głębokości ubytku do 5 cm, celem likwidacji wykruszeń w nawierzchniach asfaltowych. Szacuje się wykonanie naprawy ubytków i wybojów, w następujących ilościach:
1.2.1. remont nawierzchni z wycinaniem – ok. 1 800,00 m2;
1.2.2. remont nawierzchni bez wycinania (tzw. czopowanie z oczyszczeniem podłoża) – ok. 100 ton materiału do wbudowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu, w terminie przewidzianym na składanie ofert tj. do 18.03.2024 r. do godziny 10:00, nie wpłynęła żadna oferta.| 2024-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |