Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Józefów nad Wisłą

Gmina Józefów nad Wisłą

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00248978
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00248978/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-18 13:25
Lokalizacja
Józefów nad Wisłą, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e6c2071-d177-11ee-a3b5-e25d731b0da9
Identyfikator
7171801294
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie budowy autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00248978 z dnia 2024-03-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Józefów nad Wisłą

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów nad Wisłą

1.3.) Oddział zamawiającego: Józefów nad Wisłą

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019715

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Opolska 33F

1.5.2.) Miejscowość: Józefów nad Wisłą

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-340

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminajozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminajozefow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminajozefow.ezamawiajacy.pl/pn/gminajozefow/demand/148856/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Józefów nad Wisłą

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e6c2071-d177-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00248978

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047026/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa dróg gminnych w m. Józefów nad Wisłą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00217814

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IP.271.1.2024.KP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn.„Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy
Józefów nad Wisłą”.
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania:
1) Przebudowa drogi gminnej nr 128000L, ul. Parkowa, której zakres
obejmuje:
 przebudowa istniejącej nawierzchni bitumicznej,
 budowa i przebudowa chodników,
 przebudowa skrzyżowań, zjazdów publicznych i indywidualnych,
 regulacja istniejącego systemu odwodnienia i zasów wodociągowych,
 oznakowanie pionowe i poziome.
Długość przebudowywanego odcinka drogi to 250m.
2) Przebudowa drogi nr 128008L, ul. Nadwiślańska, której zakres obejmuje:
 przebudowa istniejącej nawierzchni bitumicznej,
 budowa i przebudowa chodników,
 przebudowa i remont skrzyżowań, zjazdów publicznych i indywidualnych
 regulacja istniejącego systemu odwodnienia i zasów wodociągowych
oznakowanie pionowe i poziome.
Długość przebudowywanego odcinka drogi to 270m.
3) Przebudowa drogi gminnej nr 128011L, ul. Plażowa, której zakres
obejmuje:
 przebudowa istniejącej nawierzchni bitumicznej,
 budowa i przebudowa chodników,
 przebudowa skrzyżowań, zjazdów publicznych i indywidualnych,
 regulacja istniejącego systemu odwodnienia i zasów wodociągowych,
 oznakowanie pionowe i poziome,
 przebudowa konstrukcji oporowych skarp,
 przebudowa nawierzchni betonowej z zastosowaniem kostki brukowej,
 wykonanie wzmocnień murów oporowych skarp,
 wykonanie instalacji oświetleniowej drogi.
Długość przebudowywanego odcinka drogi to 110m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2990515,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5145000,00 PLN

2024-03-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane