Dostępna szkoła – dostosowanie architektoniczne oraz komunikacyjne Zespołu Szkolno–Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu

ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W LIBIĄŻU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00249345
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00249345/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-18 14:44
Lokalizacja
Libiąż, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84d6d51e-c4cf-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
Identyfikator
6282278010
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachSprzęt dla osób niepełnosprawnych

Wykonawcy

1 przyznane

JOLANTA WĄTROBALibiąż, PL · lot 0
549 830,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00249345 z dnia 2024-03-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostępna szkoła – dostosowanie architektoniczne oraz komunikacyjne Zespołu Szkolno–Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W LIBIĄŻU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 382587621

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PADEREWSKIEGO 2

1.5.2.) Miejscowość: Libiąż

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-590

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 6271203

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp4int@interia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp4libiaz.aanet.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84d6d51e-c4cf-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostępna szkoła – dostosowanie architektoniczne oraz komunikacyjne Zespołu Szkolno–Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84d6d51e-c4cf-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00249345

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043932/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Dostępna szkoła – dostosowanie architektoniczne oraz komunikacyjne Zespołu Szkolno - Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00093922

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSPzOI.261.1.PW.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 632879,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania: „Dostępna szkoła – dostosowanie architektoniczne oraz komunikacyjne Zespołu Szkolno–Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu”.

Roboty budowlane obejmują:
• Montaż wewnętrznej platformy przyschodowej,
• Montaż zewnętrznej windy,
• Remont węzła sanitarnego z przystosowaniem dla osób ze szczególnymi potrzebami,
• Remont wejść do obiektu wraz z podjazdem oraz drzwi do stołówki szkolnej,
• Wymiana drzwi klasopracowni parteru pawilonów B, C.

Po zakończeniu robót należy sporządzić dokumentację powykonawczą celem przygotowania obiektu do użytkowania we wskazanym terminie. Do dokumentacji odbiorowej wymagane są dokumenty potwierdzające dopuszczenie urządzeń do użytkowania (UDT).

Realizacja zadania w trakcie trwania roku szkolnego będzie wykonywana na obiekcie czynnym w zakresie możliwym do realizacji oraz w uzgodnieniu z Dyrektorem jednostki organizacyjnej.

2. Zadanie realizowane będzie w ramach Programu PFRON: „Dostępna przestrzeń publiczna”.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi:
załącznik A do SWZ – plik w formie PDF oraz przedmiar robót (załącznik 4 do SWZ). Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze specyfikacją techniczną, przepisami prawa budowlanego, obowiązującymi normami i zasadami sztuki budowlanej oraz obowiązującymi przepisami BHP.
Materiały użyte do wykonania zamówienia muszą posiadać certyfikaty oraz atesty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 549830,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1506563,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 549830,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JOLMAR Jolanta Wątroba

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6281927742

7.3.3) Ulica: Władysława Łokietka 60

7.3.4) Miejscowość: Libiąż

7.3.5) Kod pocztowy: 32-590

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 549830,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-08-26

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-03-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane