Zagospodarowanie terenu przy SP w Łupawie oraz leśnej ścieżki edukacyjnej
Gmina Potęgowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00249492
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00249492/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-18 15:34
- Lokalizacja
- Potęgowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da7401e2-b5f3-11ee-b628-1a85378e6c0a
- Identyfikator
- 8411338704
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00249492 z dnia 2024-03-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy SP w Łupawie oraz leśnej ścieżki edukacyjnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Potęgowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979849
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Potęgowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-230
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@potegowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.potegowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-da7401e2-b5f3-11ee-b628-1a85378e6c0a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu przy SP w Łupawie oraz leśnej ścieżki edukacyjnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da7401e2-b5f3-11ee-b628-1a85378e6c0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00249492
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037742/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie terenu przy SP w Łupawie oraz leśnej ścieżki edukacyjnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00048705
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 238107,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie zadania inwestycyjnego pn.: „Zagospodarowanie terenu przy SP w Łupawie oraz leśnej ścieżki edukacyjnej”
Lokalizacja:
- ścieżka: dz. nr 85/1, 120, 161/1, 122/2, 121/1 obręb Łupawa, gminie Potęgowo, powiat słupski
- wiata: dz. nr 239/3 obręb Łupawa, gmina Potęgowo, powiat słupski
2) Zakres inwestycji dotyczy:
a) Ścieżka:
dopełnienie leśnej ścieżki edukacyjnej o małą architekturę tj.: znaków
kierunkowych, ławek, tablic informacyjnych i barierek na działkach nr: 85/1, 120,
161/1, 122/2, 121/1 w zakresie:
montaż znaku kierunkowego z trzema tabliczkami
montaż barierki drewnianej o długości 6m, tablicy informacyjnej z opisem dotyczącym rzeki Łupawy, ławki drewnianej bez oparcia
montażu znaku kierunkowego z dwiema tabliczkami
wyprofilowanie ścieżki na odcinku 70m wraz z montażem barierki o długości 100 m w formie liny rozwieszonej na drewnianych palikach na stromym odcinku trasy
montaż tablicy informacyjnej z opisem dotyczącym starodrzewu, ławki drewnianej bez oparcia
montaż znaku kierunkowego z dwiema tabliczkami
wyprofilowanie ścieżki na odcinku 50m
montaż tablicy informacyjnej z opisem dotyczącym różnorodności biologicznej oraz znaku kierunkowego z dwiema tabliczkami
montaż ławki drewnianej bez oparcia
wyprofilowanie ścieżki na odcinku 10m wraz z montażem znaku kierunkowego z dwiema tabliczkami
oczyszczenie ścieżki z większych gałęzi oraz oznakowanie drzew piktogramami
b) Wiata:
budowa wiaty scenicznej o powierzchni zadaszenia pod wiatą 35 m2 w technologii drewnianej z dachem płaskim, przykrytym blachą trapezową w kolorze grafitowym wraz z utwardzeniem terenu na potrzeby szkoły oraz montaż i budowa małej architektury:
ławki bez oparcia – 26 szt.
tablica informacyjno-edukacyjna – 1szt.
kosz na śmieci 4-komorowy (do segregacji) – 3 szt.
miejsce na ognisko z rusztem grillowym (przed realizacją miejsca na ognisko należy rozebrać istniejące ławki z kamienia oraz palenisko)
ponadto Zamawiający wymaga wyposażenia wiaty w mobilną platformę najazdową, antypoślizgową, o odpowiedniej nośności, umożliwiającą dostęp na podest drewniany wiaty osobom ze szczególnymi potrzebami, w tym na wózku inwalidzkim. Wybór platformy należy uzgodnić z Zamawiającym w trakcie realizacji zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244222,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 291676,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244222,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cobra Reklama marta Grabowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792744127
7.3.3) Ulica: Mirakowo 42 b
7.3.4) Miejscowość: Chełmża
7.3.5) Kod pocztowy: 87-140
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244222,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-03-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |