Układanie kostki brukowej i obrzeży betonowych przy przebudowie dróg dla pieszych i dróg dla rowerów w Ostrowcu Świętokrzyskim

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00249512
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00249512/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-03-18 15:48
Lokalizacja
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c7e7786-cf23-11ee-875e-a22221c84ba7
Identyfikator
6610004933
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00249512 z dnia 2024-03-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Układanie kostki brukowej i obrzeży betonowych przy przebudowie dróg dla pieszych i dróg dla rowerów w Ostrowcu Świętokrzyskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290391100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 23

1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 412652723

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mprd@mprd.ostrowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mprd.ostrowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c7e7786-cf23-11ee-875e-a22221c84ba7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


spółka gminy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Układanie kostki brukowej i obrzeży betonowych przy przebudowie dróg dla pieszych i dróg dla rowerów w Ostrowcu Świętokrzyskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c7e7786-cf23-11ee-875e-a22221c84ba7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00249512

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00210289

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/2/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1. Układanie kostki brukowej i ustawianie obrzeży betonowych na ul. I. Kraszewskiego, ul. Granicznej, ul. Grzybowej w Ostrowcu Świętokrzyskim,

Usługa układanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej o gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 3 cm oraz ustawianie obrzeży betonowych w wymiarach 8x30 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 3 cm na ławie betonowej z oporem. Szczegółowe wymagania zawierają załączone Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.
Orientacyjne ilości:
Kostka brukowa: 5369,8 m2
Obrzeża betonowe: 8222 mb
Wszystkie materiały budowlane niezbędne do wykonania zamówienia dostarczy Zamawiający.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

4.5.5.) Wartość części: 420342 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2. Układanie kostki brukowej i ustawianie obrzeży betonowych na ul. Denkowskiej, ul. Ogrodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim

Usługa układanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej o gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 3 cm oraz ustawianie obrzeży betonowych w wymiarach 8x30 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 3 cm na ławie betonowej z oporem. Szczegółowe wymagania zawierają załączone Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.
Orientacyjne ilości:
Kostka brukowa: 2521,8 m2
Obrzeża betonowe: 4769 mb
Wszystkie materiały budowlane niezbędne do wykonania zamówienia dostarczy zamawiający.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

4.5.5.) Wartość części: 220065,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3. Układanie kostki brukowej i ustawianie obrzeży betonowych na ul. Miodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim

Usługa układanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej o gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 3 cm oraz ustawianie obrzeży betonowych w wymiarach 8x30 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 3 cm na ławie betonowej z oporem. Szczegółowe wymagania zawierają załączone Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.
Orientacyjne ilości:
Kostka brukowa 1722,8 m2
Obrzeża betonowe 2797 mb
Wszystkie materiały budowlane niezbędne do wykonania zamówienia dostarczy zamawiający.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

4.5.5.) Wartość części: 138837,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4. Układanie kostki brukowej i ustawianie obrzeży betonowych na ul. Szymanowskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

Usługa układanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej o gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 3 cm oraz ustawianie obrzeży betonowych w wymiarach 8x30 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:4 gr. 3 cm na ławie betonowej z oporem. Szczegółowe wymagania zawierają załączone Szczegółowe Specyfikacje Techniczne.
Orientacyjne ilości:
Kostka brukowa 883,2 m2
Obrzeża betonowe 1653 mb
Wszystkie materiały budowlane niezbędne do wykonania zamówienia dostarczy zamawiający.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

4.5.5.) Wartość części: 76653,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia,

2024-03-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi