Poprawa stanu nawierzchni dróg powiatowych poprzez przebudowę drogi powiatowej nr 1554C Samsieczno-Gorzeń oraz drogi powiatowej nr 1905C Liszkowo-Mrocza
Zarząd Dróg Powiatowych w Nakle nad Notecią
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00249839
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00249839/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-19 09:06
- Lokalizacja
- Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2cc09a9c-d486-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 5581568809
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00249839 z dnia 2024-03-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa stanu nawierzchni dróg powiatowych poprzez przebudowę drogi powiatowej nr 1554C Samsieczno-Gorzeń oraz drogi powiatowej nr 1905C Liszkowo-Mrocza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Nakle nad Notecią
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092365081
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Młyńska 5
1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdpnaklo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpnaklo.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https:\\platformazakupowa.pl/pn/rdk_naklo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa stanu nawierzchni dróg powiatowych poprzez przebudowę drogi powiatowej nr 1554C Samsieczno-Gorzeń oraz drogi powiatowej nr 1905C Liszkowo-Mrocza2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cc09a9c-d486-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00249839
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003011/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Poprawa stanu nawierzchni dróg powiatowych poprzez przebudowę drogi powiatowej nr 1554C Samsieczno-Gorzeń oraz drogi powiatowej nr 1905C Liszkowo-Mrocza
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00218277
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-Z-2/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Poprawa stanu nawierzchni dróg powiatowych poprzez:
• przebudowę drogi powiatowej nr 1554C Samsieczno-Gorzeń na odcinku granica powiatu do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1910C w km 0+000-1+100 dł. 1100 mb
Zakres robót obejmuje: roboty pomiarowe, roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, krawężniki i obrzeża, poszerzenie jezdni, nawierzchnia jezdni, chodnik, zjazdy z kostki betonowej skrzyżowanie, zjazdy bitumiczne, perony, organizacja ruchu, roboty wykończeniowe.
• przebudowę drogi powiatowej nr 1905C Liszkowo-Mrocza w km 7+706-9+512 dł. 1806 mb
Zakres robót obejmuje: roboty pomiarowe, roboty rozbiórkowe i przygotowawcze, roboty ziemne, krawężniki i obrzeża, poszerzenie, nawierzchnia jezdni, ścieżka pieszo-rowerowa, chodnik, zjazdy z kostki betonowej, zjazdy bitumiczne, peron, organizacja ruchu, roboty wykończeniowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawieradokumentacja projektowa, przedmiar robót, tabele obliczeniowe, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz kosztorys ofertowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W postępowaniu zostały złożone cztery oferty:
Oferta nr 1 Wykonawcy Projbud Drogownictwo Sp. z o.o. ul. Nizinna 1, 86-005 Białe Błota; cena oferty: 4.812.243,39 zł.
Oferta nr 2 Wykonawcy REDON NAKŁO Sp. z o.o. ul. Karnowska 3, 89-100 Nakło nad Notecią; cena oferty: 4.501.209,72 zł.
Oferta nr 3 Wykonawcy Zakład Usług Komunalnych Juliusz, Roman Pilarski s.c. ul. Młyńska 22, 89-100 Nakło nad Notecią; cena oferty: 4.622.743,44 zł
Oferta nr 4 Wykonawcy Kowalski Budownictwo sp. z o.o. ul. Dworcowa 12, 88-400 Żnin
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 4.090.000,00 zł. Informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia została zamieszczona na stronie prowadzonego postępowania w dniu 12.03.2024 r.
Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu przekraczają kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia. W tej sytuacji Zamawiający ma prawo unieważnić postępowanie bez wcześniejszego dokonywania wyboru najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Jednocześnie zgodnie z art. 262 ustawy Pzp Zamawiający zawiadamia o wszczęciu kolejnego postępowania, które dotyczy tego samego przedmiotu zamówienia.
| 2024-03-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |