Zakup subskrypcji:M365 Business Premium85 szt.,PowerBIPro5 szt., PowerAutomate1 szt., EntraIDP2 10 szt. lub rozw.równoważnych na rok+ opcja do 5szt.M365 BusinessPremium oraz wsparcie dla Fortigate.
Ośrodek Studiów Wschodnich im. Marka Karpia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00250438
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-19 11:33
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010323406
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowaniaUsługi w zakresie wsparcia systemu
Wykonawcy
2 przyznane
JAKUB HRYCIUKWarszawa, PL
98 506,54 PLNINTEGRATED SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
22 919,21 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.