OPRACOWANIE PROGRAMÓW FUNKCJONALNO – UŻYTKOWYCH DLA ZADANIA PN.: „BUDOWA LUB PRZEBUDOWA WĘZŁÓW PRZESIADKOWYCH NA TERENIE MIASTA JELENIEJ GÓRY”
MIASTO JELENIA GÓRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00251110
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-19 13:54
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6110003899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie przestrzeniUsługi projektowania systemów zasilania energią elektrycznąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Wykonawcy
12 przyznanych
GRZEGORZ LEWOWSKISędzisław 50, PL
28 905 PLNGRZEGORZ LEWOWSKISędzisław 50, PL
28 905 PLNGRZEGORZ LEWOWSKISędzisław 50, PL
28 905 PLNGRZEGORZ LEWOWSKISędzisław 50, PL
28 905 PLNGRZEGORZ LEWOWSKISędzisław 50, PL
39 360 PLNGRZEGORZ LEWOWSKISędzisław 50, PL
54 120 PLNGRZEGORZ LEWOWSKISędzisław 50, PL
36 900 PLNGRZEGORZ LEWOWSKISędzisław 50, PL
28 905 PLNGRZEGORZ LEWOWSKISędzisław 50, PL
28 905 PLNGRZEGORZ LEWOWSKISędzisław 50, PL
36 900 PLNGRZEGORZ LEWOWSKISędzisław 50, PL
28 905 PLNGRZEGORZ LEWOWSKISędzisław 50, PL
28 905 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.