UTRZYMANIE NAWIERZCHNI DRÓG GRUNTOWYCH NA TERENIE GMINY NOWA KARCZMA W 2024 ROKU

GMINA NOWA KARCZMA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00251508
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00251508/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-19 15:46
Lokalizacja
Nowa Karczma, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0e27b19f-bb89-11ee-b7da-22bd761ba7f3
Identyfikator
5911650484
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

2 przyznane

MARIAN PENKOWSKIGarcz, PL · lot 0
540 093 PLN
MARIAN PENKOWSKIGarcz, PL · lot 1
540 093 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00251508 z dnia 2024-03-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
UTRZYMANIE NAWIERZCHNI DRÓG GRUNTOWYCH NA TERENIE GMINY NOWA KARCZMA W 2024 ROKU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWA KARCZMA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675238

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościerska 9

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Karczma

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-404

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 586877127

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowakarczma.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowakarczma.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/nowa_karczma/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

UTRZYMANIE NAWIERZCHNI DRÓG GRUNTOWYCH NA TERENIE GMINY NOWA KARCZMA W 2024 ROKU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e27b19f-bb89-11ee-b7da-22bd761ba7f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00251508

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000209/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Utrzymanie nawierzchni dróg gruntowych na terenie Gminy Nowa Karczma w 2024 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00068270

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.3.2024.RJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1076069,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Utrzymanie nawierzchni dróg gruntowych na terenie Gminy Nowa Karczma w zakresie profilowania, zagęszczania i wyrównywania z uzupełnieniem kruszywem lub gruzem betonowym o długości łącznej około 115 kilometrów, a także dodatkowe roboty ziemne z tym związane. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części.
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych:
2.1. CZĘŚĆ I „POŁUDNIE” obejmuje drogi o długości około 55 kilometrów położone w następujących sołectwach lub miejscowościach: Nowy Barkoczyn, Stary Barkoczyn, Liniewko Kościerskie, Lubań, Zielona Wieś, Nowa Karczma, Rekownica, Będomin;
2.2. CZĘŚĆ II „PÓŁNOC” obejmuje drogi o długości około 60 kilometrów położone w następujących sołectwach lub miejscowościach: Szpon, Szatarpy, Skrzydłowo, Grabówko, Jasiowa Huta, Szumleś Szlachecki, Grabowska Huta, Grabowo Kościerskie, Szumleś Królewski.
3. Wykaz dróg objętych przedmiotem zamówienia określa załącznik do SWZ. Zamawiający zlecając daną usługę może ująć inne drogi gruntowe niż określone w załączniku.
4. Szczegółowo opis przedmiotu zamówienia określa formularz oferty, wzór umowy oraz specyfikacja techniczna

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 538034,67 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Utrzymanie nawierzchni dróg gruntowych na terenie Gminy Nowa Karczma w zakresie profilowania, zagęszczania i wyrównywania z uzupełnieniem kruszywem lub gruzem betonowym o długości łącznej około 115 kilometrów, a także dodatkowe roboty ziemne z tym związane. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części.
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych:
2.1. CZĘŚĆ I „POŁUDNIE” obejmuje drogi o długości około 55 kilometrów położone w następujących sołectwach lub miejscowościach: Nowy Barkoczyn, Stary Barkoczyn, Liniewko Kościerskie, Lubań, Zielona Wieś, Nowa Karczma, Rekownica, Będomin;
2.2. CZĘŚĆ II „PÓŁNOC” obejmuje drogi o długości około 60 kilometrów położone w następujących sołectwach lub miejscowościach: Szpon, Szatarpy, Skrzydłowo, Grabówko, Jasiowa Huta, Szumleś Szlachecki, Grabowska Huta, Grabowo Kościerskie, Szumleś Królewski.
3. Wykaz dróg objętych przedmiotem zamówienia określa załącznik do SWZ. Zamawiający zlecając daną usługę może ująć inne drogi gruntowe niż określone w załączniku.
4. Szczegółowo opis przedmiotu zamówienia określa formularz oferty, wzór umowy oraz specyfikacja techniczna

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 538034,67 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 540093 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 638370 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 540093 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-TRANSPORTOWE DROGOMAR

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891789344

7.3.3) Ulica: Długa

7.3.4) Miejscowość: Garcz

7.3.5) Kod pocztowy: 83-333

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 540093 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 540093 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 638370 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 540093 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-TRANSPORTOWE DROGOMAR

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891789344

7.3.3) Ulica: Długa

7.3.4) Miejscowość: Garcz

7.3.5) Kod pocztowy: 83-333

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 540093 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-03-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane