Budowa nowych systemów grzewczych w budynkach należących do zasobów miasta - zaspokojenie potrzeb w zakresie ogrzewania budynków
Miasto Podkowa Leśna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00251585
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00251585/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-19 19:23
- Lokalizacja
- Podkowa Leśna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac17c5b1-d7b7-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 5291809280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychUsługi projektowania systemów grzewczychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPompy grzewcze
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00251585 z dnia 2024-03-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa nowych systemów grzewczych w budynkach należących do zasobów miasta - zaspokojenie potrzeb w zakresie ogrzewania budynków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Podkowa Leśna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Akacjowa 39/41
1.5.2.) Miejscowość: Podkowa Leśna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-807
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 759 21 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadmiasta@podkowalesna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podkowalesna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://podkowalesna.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa nowych systemów grzewczych w budynkach należących do zasobów miasta - zaspokojenie potrzeb w zakresie ogrzewania budynków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac17c5b1-d7b7-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00251585
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026397/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa nowych systemów grzewczych w budynkach należących do zasobów miasta
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00227258
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 704345 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) opracowaniu analizy przed inwestycyjnej oraz przygotowaniu studium wykonalności oraz studium ostatecznej wersji projektu inwestycyjnego wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń na realizację inwestycji polegającej na montażu pomp ciepła dla budynku Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy przy ul. Jana Pawła II w Podkowie Leśnej.2) montażu i uruchomieniu pomp ciepła dla budynku Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy przy ul. Jana Pawła II 20 w Podkowie Leśnej zgodnie z opracowaną dokumentacją
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
42511110-5 - Pompy grzewcze
4.5.5.) Wartość części: 210900 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) opracowaniu analizy przed inwestycyjnej oraz przygotowaniu studium wykonalności oraz studium ostatecznej wersji projektu inwestycyjnego wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń na realizację inwestycji polegającej na montażu pomp ciepła dla budynku Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich przy ul. Świerkowej 1 w Podkowie Leśnej.2) montażu i uruchomieniu pomp ciepła dla budynku Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich przy ul. Świerkowej 1 w Podkowie Leśnej zgodnie z opracowana dokumentacją.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
42511110-5 - Pompy grzewcze
4.5.5.) Wartość części: 493445 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert
| 2024-03-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |