Nabór kadry związanej ze świadczeniem usług dla klientów Ośrodka Interwencji Kryzysowej - Uczestników Projektu pn. „Równość +”
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00251764
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-20 08:42
- Lokalizacja
- Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6551770412
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi dozoru i doradztwaUsługi ośrodków dla osób z zaburzeniami psychologicznymiUsługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
6 przyznanych
PRACOWNIA PSYCHOPROFILAKTYKI I PSYCHOEDUKACJI MAGDALENA TKACZPierzchnica, PL
36 000 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
33 360 PLNMichał Czerski Gabinet PsychologicznyKraków, PL
33 600 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
22 963,2 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
35 964 PLNPaulina LasakSolec-Zdrój, PL
36 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.