Zakup wraz z montażem elementów SZT w obiekcie IP/Ambasady RP w Mińsku przy ul. Wołodarskiego 6
AMBASADA RP W MIŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00252190
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00252190/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-03-20 10:52
- Lokalizacja
- MIŃSK, BY
- Kraj zamawiającego
- BY
- ID przetargu
- ocds-148610-a62a950a-e698-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 101184926
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne w budynkach
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00252190 z dnia 2024-03-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z montażem elementów SZT w obiekcie IP/Ambasady RP w Mińsku przy ul. Wołodarskiego 6
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMBASADA RP W MIŃSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 101184926
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wołodarskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: MIŃSK
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-0034
1.5.5.) Kraj: Białoruś
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: minsk.amb.sekretariat@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/bialorus/ambasada-rp-w-minsku
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a62a950a-e698-11ee-a01e-f641a8763d5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
placówka zagraniczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wraz z montażem elementów SZT w obiekcie IP/Ambasady RP w Mińsku przy ul. Wołodarskiego 62.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a62a950a-e698-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00252190
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r.
o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty
143 000 euro dla dostaw
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AMB.MINS.270.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 52359,32 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup wraz z montażem elementów SZT w obiekcie IP/Ambasady RP w Mińsku
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wynegocjowana wartość realizacji zamówienia przekracza kwotę zabezpieczoną przez placówkę na ten cel| 2024-03-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |