I. Zastępstwo inwestycyjne dla zad pn: „Modernizacja boiska wielofunkcyjnego Orlik przy ZSP nr 5 w Wałbrzychu” II. Nadzór Inwestorski dla zadania pn: „Modernizacja boiska Orlik przy ZSP nr 4 w W-chu”

Gmina Wałbrzych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00252239
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-03-20 11:03
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8862584003
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru budowlanego

Wykonawcy

2 przyznane

BIURO INŻYNIERSKIE VIA REGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKamieniec Wrocławski, PL
79 950 PLN
BIURO INŻYNIERSKIE VIA REGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKamieniec Wrocławski, PL
79 950 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.