Usługa hydromonitoringu DS
32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00252301
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-20 11:19
- Lokalizacja
- Łask, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8310004953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi naprawcze i konserwacyjneUsługi sprzątania ulic
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE "POLTIM" MIROSŁAW KAMODA, TOMASZ PAŹDZIORA S.C.JĘDRZEJÓW, PL
143 910 PLN32 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W ŁASKUAleksandrów Łódzki, PL
143 910 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.