zakup ciągnika rolniczego i wozu asenizacyjnego

Gmina Błędów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00252674
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00252674/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-20 12:45
Lokalizacja
Błędów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d59e4f88-cf71-11ee-875e-a22221c84ba7
Identyfikator
7971903240
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

CiągnikiPojazdy do transportu odpadów i ściekówPojazdy specjalne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO 'ROLMECH' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłońsk, PL · lot 0
409 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00252674 z dnia 2024-03-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
zakup ciągnika rolniczego i wozu asenizacyjnego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Błędów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223528

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sadurkowska 13

1.5.2.) Miejscowość: Błędów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-620

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486680656

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osrodowiska@bledow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bledow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bledow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

zakup ciągnika rolniczego i wozu asenizacyjnego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d59e4f88-cf71-11ee-875e-a22221c84ba7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00252674

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00084797/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup ciągnika i beczki asenizacyjnej odbierającej nieczystości od mieszkańców gminy Błędów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00209762

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIS-I-271/3/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 313008,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych: ciągnika rolniczego o mocy od 110 KM do 115 KM oraz wozu asenizacyjnego o pojemności rzeczywistej nie mniejszej niż 6050 litrów na potrzeby Zamawiającego.
2. Wymagania ogólne przedmiotu zamówienia:
1) sprzęt musi być fabrycznie nowy, kompletny, nieużywany, wolny od wad fizycznych,
2) powinien posiadać wszystkie wymagane przepisami prawa zezwolenia na użytkowanie oraz dopuszczenie do obrotu,
3) Wykonawca zobligowany będzie do dostarczenia przedmiotu umowy w miejsce wskazane przez Zamawiającego oraz przeszkolenia personelu z zakresu obsługi dostarczonego sprzętu,
4) Wykonawca udzieli Zamawiającemu co najmniej 24-miesięcznej gwarancji na oferowany sprzęt (tj. ciągnik rolniczy oraz na wóz asenizacyjny),
5) Wykonawca zobligowany będzie do bezpłatnej naprawy gwarancyjnej w miejscu postoju sprzętu. Naprawa nastąpi w terminie do 3 dni roboczych licząc od dnia zgłoszenia, jednakże w przypadku istotnych usterek, wad termin ten, po uzyskaniu zgody Zamawiającego, może ulec wydłużeniu. Czas reakcji Wykonawcy na zgłoszenie serwisowe wyniesie nie dłużej jak 12 godzin.
6) Wykonawca w cenie oferty musi uwzględnić przeglądy gwarancyjne,
7) dostarczony ciągnik rolniczy musi być wyposażony m.in. w:
a) świadectwo homologacji na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
b) kartę gwarancyjną,
c) fabryczną instrukcję obsługi ciągnika rolniczego wraz z katalogiem części zamiennych w języku polskim wraz ze wszystkimi dokumentami niezbędnymi do prawidłowej eksploatacji ciągnika przez Zamawiającego,
d) komplet kluczy w liczbie dostarczonej przez producenta,
e) książkę serwisową,
8) dostarczony wóz asenizacyjny musi być wyposażony m.in. w:
a) kartę gwarancyjną,
b) fabryczną instrukcję obsługi wozu asenizacyjnego wraz z katalogiem części zamiennych w języku polskim wraz ze wszystkimi dokumentami niezbędnymi do prawidłowej eksploatacji wozu asenizacyjnego przez Zamawiającego,
c) książkę serwisową,
9) Wykonawca musi posiadać wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdów,
10) Wykonawca winien posiadać co najmniej jeden autoryzowany punkt serwisowy realizujący dostawy części oraz obsługę pogwarancyjną, znajdujący się w odległości do 100 km od siedziby Zamawiającego
11) Ciągnik musi być przystosowany do przechowywania na wolnym powietrzu lub w garażu nieogrzewanym (tzn. pomieszczeniach zamkniętych-wentylowanych, w których nie przewiduje się stosowania własnych lub obcych źródeł ciepła).
12) Ciągnik przeznaczony jest do prac związanych z opróżnianiem przydomowych zbiorników na nieczystości ciekłe i przydomowych oczyszczalni. Jak również do prac komunalnych utrzymania czystości i porządku, transportu materiałów , remontów cząstkowych, zimowego utrzymania dróg. Ciągnik nie jest przeznaczony do użytkowania komercyjnego i prac rolniczych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34144500-3 - Pojazdy do transportu odpadów i ścieków

34114000-9 - Pojazdy specjalne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 405900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 405900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 405900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Rolmech Sp z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5670003718

7.3.3) Ulica: Pułtuska 41 B

7.3.4) Miejscowość: Płońsk

7.3.5) Kod pocztowy: 09-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 409500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2024-03-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane