Sukcesywna dostawa nawozów dla Zakładu Doświadczalnego Instytutu Genetyki i Biotechnologii Zwierząt Polskiej Akademii Nauk
Instytut Genetyki i Biotechnologii Zwierząt PAN w Jastrzębcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00252976
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-20 13:48
- Lokalizacja
- Magdalenka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1230018381
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne nawozy
Wykonawcy
4 przyznane
ADAR HANDEL NAWOZAMI SZTUCZNYMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SKRÓT FIRMY: ADAR HNS SP. Z O.O.Pakość, PL
68 428,8 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PROMOCYJNE "AGRO-EFEKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPerzów, PL
41 160,96 PLNBLENDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZduny, PL
58 406,4 PLNBLENDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZduny, PL
58 406,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.