„ZZ.1.2024 Realizacja zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka (zajęć specjalistycznych) dla dzieci z niepełnosprawnościami oraz zagrożonych niepełnosprawnością”
Miasto Łódź / Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00253278
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-20 14:47
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne usługi w dziedzinie zdrowiaUsługi rehabilitacyjneUsługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
70 przyznanych
Katarzyna SmolińskaŁódź, PL
10 000 PLNVioletta PorosŁódź, PL
9900 PLNAnna LiberskaŁódź, PL
8900 PLNPaulina PaturaŁódź, PL
9900 PLNBeata ModrzeckaŁódź, PL
9950 PLNJoanna LefikŁódź, PL
9500 PLNMirosława SzczepanikŁódź, PL
4950 PLNWioletta JankowskaŁódź, PL
4950 PLNEwa KlitaŁódź, PL
9900 PLNAnita TrzecieckaŁódź, PL
9900 PLNAldona ZiętalaŁódź, PL
9900 PLNAleksandra ZawadzkaOrpelów-Numerki, PL
9900 PLNPaulina SzostekŁódź, PL
9900 PLNAgnieszka ZarzyckaKonstantynów Łódzki, PL
9000 PLNMałgorzata Borecka-MatejaŁódź, PL
5940 PLNLudmiła Nitecka- ZdziennickaŁódź, PL
5880 PLNIzabela ArkuszyńskaŁódź, PL
8613 PLNMonika GrobelnaŁódź, PL
8613 PLNKatarzyna KubiakZgierz, PL
8613 PLNAnna Lisiecka-IskierkaŁódź, PL
8613 PLNMałgorzata MałolepszaŁódź, PL
8613 PLNAgnieszka MorackaŁódź, PL
8613 PLNOlga RomanowskaŁódź, PL
8613 PLNTomasz RomanowskiŁódź, PL
8613 PLNKatarzyna Rudnicka-SereczyńskaPabianice, PL
8613 PLNAgnieszka StarostaŁódź, PL
8613 PLNMateusz StarostaŁódź, PL
8613 PLNDominika StrzałkowskaŁódź, PL
8613 PLNJoanna SzumilasŁódź, PL
8613 PLNJustyna ZapłotnaŁódź, PL
8613 PLNBeata OleksiewiczPabianice, PL
9702 PLNMałgorzata KołodziejczakZgierz, PL
10 000 PLNJoanna JanaszczykŁódź, PL
10 000 PLNAnna SamosiejŁódź, PL
10 000 PLNKatarzyna GajdzikŁódź, PL
10 000 PLNWojciech SamosiejŁódź, PL
10 000 PLNAnna WilińskaŁódź, PL
10 000 PLNRenata PietrzkoAndrespol, PL
10 000 PLNAgnieszka RóżańskaŁódź, PL
10 000 PLNMarzena RatajczykAdamów, PL
10 000 PLNEmilia WólczyńskaAleksandrów Łódzki, PL
10 000 PLNDorota StawickaŁódź, PL
10 000 PLNDorota Olczyk-DryniakAleksandrów Łódzki, PL
9900 PLNAlicja KniewskaŁódź, PL
9500 PLNAneta RosiakŁódź, PL
9900 PLNAleksandra BiałkowskaŁódź, PL
8624 PLNAnna ZemrakŁódź, PL
8448 PLNMarta WojciechowskaŁódź, PL
9600 PLNMarta ZimońŁódź, PL
8624 PLNAgnieszka WalczakŁódź, PL
9500 PLNZdzisława JóźwiakŁódź, PL
9900 PLNJolanta PawłowskaŁódź, PL
9500 PLNMagdalena ProkopMarzenin, PL
2670 PLNDominika DowgirdŁódź, PL
5940 PLNMałgorzata CiesielskaŁódź, PL
5940 PLNAnna GodosŁódź, PL
5940 PLNMałgorzata StefańskaŁódź, PL
5940 PLNMaja PodkońskaŁódź, PL
5940 PLNMagdalena MarciniakŁódź, PL
5940 PLN‘EDUtato’ Szymon SzczepockiŁódź, PL
5940 PLNJoanna RolkaŁódź, PL
9400 PLNAnna Miemczyk-SosnowskaŁódź, PL
9900 PLNMagdalena KamińskaŁódź, PL
6237 PLNPiotr FelchnerŁódź, PL
6237 PLNLidia Combrzyńska-NergaŁódź, PL
9900 PLNAgnieszka SterczewskaŁódź, PL
9900 PLNAgnieszka JakubowskaŁódź, PL
10 000 PLNAnna CzajkowskaŁódź, PL
9990 PLNKatarzyna RzeźnickaŁódź, PL
8019 PLNDominika BuczyńskaŁódź, PL
8910 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.