Budowa ścieżki pieszo – rowerowej w ciągu DW125 m. Moryń ul. Dworcowa
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00253291
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00253291/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-20 14:50
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f53548bd-d7bb-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 6692214133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00253291 z dnia 2024-03-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżki pieszo – rowerowej w ciągu DW125 m. Moryń ul. Dworcowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.3.) Oddział zamawiającego: ZZDW Koszalin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330961132
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczecińska 31
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-122
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzdw@zzdw.koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzdw.koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zzdw.ezamawiajacy.pl/pn/ZZDW/demand/149912/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ścieżki pieszo – rowerowej w ciągu DW125 m. Moryń ul. Dworcowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f53548bd-d7bb-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00253291
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00211158/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.48 Budowa ścieżki pieszo – rowerowej w ciągu DW125 m. Moryń, ul. Dworcowa (RFRD)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00228107
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZDW-6.3812.35.2024.8.3.2
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa ścieżki pieszo – rowerowej w ciągu DW125 m. Moryń ul. Dworcowa”.
2. Zakres zadania obejmuje wykonanie robót budowlanych branży: drogowej, elektrycznej oraz telekomunikacyjnej szczegółowo określonych w Wycenionym przedmiarze robót, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Zakres zadania obejmuje: roboty przygotowawcze, ścinanie drzew i karczowanie pni, roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, roboty związane z kanalizacją deszczową, wykonanie podbudowy z kruszywa, ustawienie krawężników, oporników i obrzeży, wykonanie ścieków z prefabrykatów betonowych, wykonanie nawierzchni z kostki kamiennej, tłucznia, kostki brukowej betonowej, wykonanie nawierzchni ścieżki pieszo – rowerowej o nawierzchni AC11W, AC8S, wykonanie muru oporowego, regulacja pionowa infrastruktury technicznej, zagospodarowanie zieleni, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, ustawienie tablic informacyjnych, wykonanie robót branży elektrycznej i gazowej.
3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentacji projektowej, Wycenionym Przedmiarze Robót, SST i Rozdziale C SWZ.
4. Projekt przewidziany jest do współfinansowania przez Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg w ramach zadania wojewódzkiego pod nazwą: „Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego poprzez budowę dróg dla pieszych i rowerów w ciągu dróg wojewódzkich na terenie powiatu gryfińskiego, stargardzkiego, polickiego
i choszczeńskiego”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3) ustawy, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny oferty najkorzystniejszej.W przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty wynosi 2 852 300,33 zł i przekracza możliwości finansowe Zamawiającego.
Na sfinansowanie zamówienia Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę 1 466 675,00 zł brutto.
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na realizację niniejszego zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej, zatem zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
| 2024-03-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |