Modernizacja energetyczna budynku Miejskiego Centrum Medycznego „Widzew” w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 157– ETAP II – rozbudowa instalacji PV

MIEJSKIE CENTRUM MEDYCZNE WIDZEW W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00253468
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00253468/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-20 17:22
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-514908c8-cf53-11ee-a3b5-e25d731b0da9
Identyfikator
7282503401
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Słoneczne moduły fotoelektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00253468 z dnia 2024-03-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja energetyczna budynku Miejskiego Centrum Medycznego „Widzew” w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 157– ETAP II – rozbudowa instalacji PV

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE CENTRUM MEDYCZNE WIDZEW W ŁODZI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 473198814

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. marsz. Józefa Piłsudskiego 157

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 92-332

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mcmwidzew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcmwidzew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-514908c8-cf53-11ee-a3b5-e25d731b0da9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja energetyczna budynku Miejskiego Centrum Medycznego „Widzew” w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 157– ETAP II – rozbudowa instalacji PV

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-514908c8-cf53-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00253468

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026464/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja energetyczna budynku MCM „Widzew” w Łodzi II etap, al. Piłsudskiego 157 w Łodzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00211727

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MCM”W”/ZP-2/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane. Modernizacja energetyczna budynku Miejskiego Centrum Medycznego „Widzew” w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 157– ETAP II
– rozbudowa instalacji PV
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Część B SWZ – Zakres rzeczowy Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Parametry, wymagania techniczne oraz szczegółowe warunki wykonania zadania określa „Dokumentacja projektowa” i „Książki przedmiarów” stanowiące załącznik w cz. B do niniejszej SWZ.
Dokumentacja projektowa zawiera:
1/Projekt – opis elementy konstrukcyjne
2/Projekt – opis elementy elektryczne
3/Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót
4/Przedmiar robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45000000-7 - Roboty budowlane

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na wykonanie przedmiotu zamówienia.
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosi 276.850.76 zł brutto.
Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 398.520,00 zł. brutto
2024-03-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane