REMONT DWÓCH LOKALI UŻYTKOWYCH BĘDĄCYCH W ADMINISTRACJI MZBK W LESZNIE – ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE

Miejski Zakład Budynków Komunalnych w Lesznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00253906
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00253906/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-21 09:38
Lokalizacja
Leszno, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-27c3e962-c722-11ee-a84d-d63fc4d19e65
Identyfikator
6970018794
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychInstalowanie drzwiKładzenie glazury

Wykonawcy

2 przyznane

JAROSŁAW DUDKOWIAKLeszno, PL · lot 0
110 700 PLN
JAROSŁAW DUDKOWIAKLeszno, PL · lot 1
24 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00253906 z dnia 2024-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT DWÓCH LOKALI UŻYTKOWYCH BĘDĄCYCH W ADMINISTRACJI MZBK W LESZNIE – ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Budynków Komunalnych w Lesznie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 410512441

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Dekana 10

1.5.2.) Miejscowość: Leszno

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzbk-leszno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mzbk-leszno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mzbk_leszno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT DWÓCH LOKALI UŻYTKOWYCH BĘDĄCYCH W ADMINISTRACJI MZBK W LESZNIE – ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27c3e962-c722-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00253906

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069762/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont dwóch lokali użytkowych będących w administracji MZBK w Lesznie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00101984

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOR.210.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 128111,99 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I. Remont lokalu użytkowego położonego przy ul. Metziga 32, 64-100 Leszno (lokal użytkowy w podwórzu Ip).
-demontaż urządzeń sanitarnych,
-wykucie ościeżnic stalowych i drewnianych ze ścian,
-rozebranie ścinek działowych z płyt paździerzowych
-wykonanie sufitu podwieszanego z płyt g/k na ruszcie stalowym,
-wykonanie ścianek działowych z płyt g/k na
ruszcie stalowym,
-gładzie gipsowe na ścianach i sufitach z płyt g/k,
-izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe w ścianach z płyt g/k,
-montaż stolarki drzwiowej wew.
-rozbudowa instalacji wod-kan,
-montaż urządzeń sanitarnych (umywalka w kpl, muszla ustępowa w kpl, pisuar w kpl)

2. Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania opisany jest w SWZ projektach wykonawczych, przedmiarach robót, oraz w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), które stanowią załącznik do SWZ (załącznik nr 11) i wraz z nią są zamieszczone na stronie internetowej https://platformazakupowa.pl/pn/mzbk_leszno

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45431200-9 - Kładzenie glazury

4.5.5.) Wartość części: 105239,75 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II. Remont lokalu użytkowego położonego przy ul. Słowiańska 45, 64-100 Leszno.
-demontaż urządzeń sanitarnych,
-wykucie ościeżnic stalowych ze ścian,
-rozebranie ścinek działowych z cegły,
-rozebranie sklepień z cegły,
-uzupełnienie tynków wew.
-wykonanie sufitu podwieszanego z płyt g/k na ruszcie stalowym,
-wykonanie ścianek działowych z płyt g/k na ruszcie stalowym,
-gładzie gipsowe na ścianach i sufitach z płyt g/k,
-izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe w ścianach z płyt g/k,
-montaż stolarki drzwiowej wew.
-rozbudowa instalacji wod-kan,
-montaż urządzeń sanitarnych (umywalka w kpl, muszla ustępowa w kpl, pisuar w kpl)


2. Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania opisany jest w SWZ projektach wykonawczych, przedmiarach robót, oraz w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), które stanowią załącznik do SWZ (załącznik nr 11) i wraz z nią są zamieszczone na stronie internetowej https://platformazakupowa.pl/pn/mzbk_leszno

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45431200-9 - Kładzenie glazury

4.5.5.) Wartość części: 22872,24 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174660,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo – Budowlana Jarosław Dudkowiak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971586276

7.3.3) Ulica: Dąbrowskiego 35/9

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95325,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo – Budowlana Jarosław Dudkowiak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6971586276

7.3.3) Ulica: Dąbrowskiego 35/9

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania umowy liczony od od dnia przekazania terenu robót
2024-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane