Dostawa środków gospodarczych i czystości oraz sprzętu do sprzątania na potrzeby "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o.
"PRO-MEDICA" W EŁKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00254011
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-21 10:03
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8481630309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ściereczki do czyszczeniaŚciereczki do kurzuProdukty z tworzyw sztucznychWorki i torbyPapier toaletowyRęczniki papierowe do rąkMiotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzajuMiotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowymŚrodki czyszcząceŚrodek do mycia rąkAlkaliczne środki czyszcząceŚrodki do czyszczenia toaletPreparaty piorąceNaczyniaSprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweKoszeChemiczne preparaty toaletoweGolarkiProdukty do pielęgnacji ciałaPojemniki i kosze na odpady i śmieciBaterie
Wykonawcy
11 przyznanych
HENRY KRUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobierzyce, PL
113 410,07 PLNMARCEL ZAJĄCOdrzykoń, PL
93 924,03 PLN'FLESZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
130 155,09 PLN'FLESZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
130 155,09 PLNHENRY KRUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobierzyce, PL
113 410,07 PLNHENRY KRUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobierzyce, PL
113 410,07 PLNHENRY KRUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobierzyce, PL
113 410,07 PLNBDS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
6172,88 PLNHENRY KRUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobierzyce, PL
113 410,07 PLN'FLESZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
130 155,09 PLN'FLESZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
130 155,09 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.