dostawa wyrobów medycznych do zabiegów neurochirurgicznych (ZP-04/2024)
Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00254099
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-21 10:26
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1181417683
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Implanty chirurgiczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneWyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty
Wykonawcy
29 przyznanych
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
7020 PLNABBOTT MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
35 411,85 PLNIMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
3561,6 PLNCOMEF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
11 966,4 PLNIMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
7020 PLNIMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
14 256 PLNIMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
3996 PLNIMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
4989,6 PLNIMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
16 480,8 PLNIMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
2599,56 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
11 232 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
17 712 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
11 340 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
29 160 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
21 060 PLNSOLY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻarów, PL
40 078,8 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
4266 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
38 880 PLNLFC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZIELONA GÓRA, PL
18 964,8 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
108 540 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
25 920 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
9072 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
19 872 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
27 540 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
29 160 PLNLFC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZIELONA GÓRA, PL
11 610 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
28 080 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
6804 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
6804 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.