Wymiana okien w Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie - Zamek

Powiat Wieruszowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00254118
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00254118/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-21 10:32
Lokalizacja
Wieruszów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b9f6dd2-d15e-11ee-875e-a22221c84ba7
Identyfikator
9970147748
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00254118 z dnia 2024-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana okien w Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie - Zamek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wieruszowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854837

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1-7

1.5.2.) Miejscowość: Wieruszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-400

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-wieruszowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wieruszowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.powiat-wieruszowski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana okien w Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie - Zamek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b9f6dd2-d15e-11ee-875e-a22221c84ba7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00254118

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036023/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Wymiana okien w Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie -Zamek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00215988

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RS.272.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wymianie okien w Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie - Zamek w formule zaprojektuj i wybuduj. Budynek Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie – Zamku jest wpisany do rejestru zabytków województwa łódzkiego pod nr rejestru 477/A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program funkcjonalno-użytkowy stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453100-8 - Roboty renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne: W postępowaniu wpłynęła jedna oferta. Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia wynosi : 130.000,00 zł. Wartość zamówienia ze złożonej oferty to kwota: 226.800,00 zł. Mając na uwadze, że Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej, postępowanie zostało unieważnione. Uzasadnienie prawne: Podstawę prawną unieważnienia stanowi art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
2024-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane