Budowa drogi w m-ci Jałowe oraz przebudowa drogi w m-ci Ustjanowa Górna na obszarze Gminy Ustrzyki Dolne

Gmina Ustrzyki Dolne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00254259
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00254259/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-21 11:05
Lokalizacja
Ustrzyki Dolne, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cea710d8-c986-11ee-875e-a22221c84ba7
Identyfikator
6891190300
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty rozbiórkoweInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

USŁUGI ZIEMNE SPRZĘTEM MECHANICZNYM ZBIGNIEW PRASOŁ, MAŁGORZATA PRASOŁ-PAWLAK SPÓŁKA JAWNAUstrzyki Dolne, PL · lot 0
3 889 563,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00254259 z dnia 2024-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi w m-ci Jałowe oraz przebudowa drogi w m-ci Ustjanowa Górna na obszarze Gminy Ustrzyki Dolne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ustrzyki Dolne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440070

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mikołaja Kopernika 1

1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Dolne

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ustrzyki-dolne.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ustrzyki-dolne.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ustrzyki_dolne/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi w m-ci Jałowe oraz przebudowa drogi w m-ci Ustjanowa Górna na obszarze Gminy Ustrzyki Dolne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cea710d8-c986-11ee-875e-a22221c84ba7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00254259

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00079504/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa drogi w m-ci Jałowe oraz przebudowa drogi w m-ci Ustjanowa Górna w obszarze Gminy Ustrzyki Dolne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00101018

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.02.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi budowa drogi gminnej o długości 998 mb wraz
z oświetleniem ulicznym na działkach nr ewid. 262, 263, 272/1 w m-ci Jałowe oraz przebudowa drogi gminnej w m-ci Ustjanowa Górna zlokalizowanej na działce nr ewid. 295 z wykonaniem takich elementów jak:
1. Budowa drogi gminnej w m-ci Jałowe, w tym:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty ziemne
3) odwodnienie,
4) wykonanie podbudowy,
5) wykonanie nawierzchni,
6) wykonanie oznakowania i urządzenia bezpieczeństwa ruchu,
7) roboty wykończeniowe.
Budowa drogi gminnej o nawierzchni z betonu asfaltowego o szerokości jezdni 2x2,50 m
i długości 0,998 km z obustronnymi poboczami szerokości 0,75 m o nawierzchni
z mieszanki kruszywa łamanego.
1.2 Budowa oświetlenia ulicznego w m-ci Jałowe
1.3 Przebudowa telekomunikacyjnej linii napowietrznej kolidującej z projektowaną drogą gminną w m-ci Jałowe
2. Przebudowa drogi gminnej w m-ci Ustjanowa Górna, w tym:
1) odwodnienie,
2) wykonanie podbudowy,
3) wykonanie nawierzchni.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego
w zakresie realizacji i odbioru określają:
a) Przedmiary robót stanowiące Załącznik nr 10 do SWZ,
b) Kosztorysy ofertowe stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ,
c) STWiORB stanowiącą Załącznik nr 12 do SWZ,
d) Dokumentacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 13 do SWZ,
e) Postanowienia umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3889563,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5085649,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3889563,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ziemne Sprzętem Mechanicznym Zbigniew Prasoł, Małgorzata Prasoł-Pawlak Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6891238194

7.3.3) Ulica: Wiejska 16

7.3.4) Miejscowość: Ustrzyki Dolne

7.3.5) Kod pocztowy: 38-700

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3889563,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-30
2024-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane