Budowa wodociągu do miejscowości Nowe Krzewo

Gmina Zawady

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00254688
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00254688/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-21 12:51
Lokalizacja
Zawady, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-47f65a73-c737-11ee-a84d-d63fc4d19e65
Identyfikator
9662088636
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

ESTETYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄOstrołęka, PL · lot 0
207 870 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00254688 z dnia 2024-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wodociągu do miejscowości Nowe Krzewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zawady

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 12

1.5.2.) Miejscowość: Zawady

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-075

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 85 7140028

1.5.8.) Numer faksu: 85 714 00 28 w. 31

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminazawady.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gminazawady.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-47f65a73-c737-11ee-a84d-d63fc4d19e65

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wodociągu do miejscowości Nowe Krzewo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47f65a73-c737-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00254688

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00014469/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa wodociągu do miejscowości Nowe Krzewo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00099562

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OO.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 459078 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie robót budowlanych polegających na budowie wodociągu do miejscowości Nowe Krzewo, Gmina Zawady, powiat białostocki, województwo podlaskie. Projektowana sieć wodociągowa z rur PE Ø110 mm wraz z hydrantem nadziemnym Ø80 mm służyć będzie do zaopatrywania w wodę miejscowości Nowe Krzewo – połączenie istniejących sieci wodociągowych. Wykonanie sieci wodociągowej zaprojektowano z rur PE100 PN16 SDR11 o długości 995 mb. Nowoprojektowana sieć wodociągowa obejmuje swym zakresem trasę od wpięcia w istniejącą sieć w punkcie W1, poprzez połączenie z istniejącą siecią w punkcie W19. Projektuje się wymianę istniejącego hydrantu nadziemnego
na hydrant nadziemny DN80 na wysokości działki nr 81 (węzeł W17). Przed hydrantem zaprojektowano zasuwę
klinową kołnierzową na ciśnienie nominalne PN10 o średnicy DN80. Projektuje się wykonanie dwóch przecisków:
pod istniejącym reperem o numerze 819309-10590 (W8-W9) oraz pod jezdnią.
2. Zamówienie należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, stanowiącą załącznik nr 6 do SWZ, na zasadach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 9

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 9

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207870,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 560613,79 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207870,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Estetyka Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7582392650

7.3.3) Ulica: Ostrowska 13b

7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-410

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207870,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane