Utworzenie ogólnodostępnego integracyjnego placu zabaw w miejscowości Łęczna na działce nr 2627/3

Powiat Łęczyński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00254952
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00254952/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-03-21 13:41
Lokalizacja
Łęczna, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad09b1c3-bf70-11ee-9897-f6855eb846c0
Identyfikator
5050017732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie placów zabawRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie różnych nawierzchniWznoszenie ogrodzeńUsługi ogrodnicze

Wykonawcy

1 przyznane

ROMAN BOCHNIARZStara Wieś Stasin 2, Łęczna, PL · lot 0
199 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00254952 z dnia 2024-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Utworzenie ogólnodostępnego integracyjnego placu zabaw w miejscowości Łęczna na działce nr 2627/3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Łęczyński

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Łęcznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019425

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 95A

1.5.2.) Miejscowość: Łęczna

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 815315200

1.5.8.) Numer faksu: 817526464

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@powiatleczynski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatleczynski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_leczna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie ogólnodostępnego integracyjnego placu zabaw w miejscowości Łęczna na działce nr 2627/3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad09b1c3-bf70-11ee-9897-f6855eb846c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00254952

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053819/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 UTWORZENIE OGÓLNODOSTĘPNEGO I INTEGRACYJNEGO PLACU ZABAW W MIEJSCOWOŚCI ŁĘCZNA

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00080340

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRP.272.4.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 165588,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest utworzenie ogólnodostępnego integracyjnego placu zabaw w miejscowości Łęczna na działce nr 2627/3.

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Przygotowanie podłoża
2) Wykonanie nawierzchni EPDM
3) Rekultywacja terenu w obrębie usytuowania urządzeń rekreacji oraz poszczególnych elementów zagospodarowania terenu
4) Zakup i montaż urządzeń i elementów wyposażenia placu zabaw:
a) Ławka metalowa z oparciem – 2 szt.
b) Kosz zewnętrzny do segregacji 4x35 l – 1 szt.
c) Metalowy stojak na rowery – 1 szt.
d) Zestaw tablic edukacyjnych – 1 szt.
e) Tablica dźwiękowa – 1 szt.
f) Zestaw integracyjny drewniany – 1 szt.
g) Karuzela integracyjna – 1 szt.
h) Piaskownica integracyjna – 1 szt.
5) Wykonanie ogrodzenia placu zabaw

Przedmiot zamówienia szczegółowo określa załączona dokumentacja projektowa:
1) Projekt zagospodarowania terenu - Załącznik nr 6 do SWZ
2) Przedmiar robót – Załącznik nr 7 do SWZ

Materiały wykorzystane podczas prac maja być fabrycznie nowe, bez wad, dopuszczone do obrotu na terytorium Polski. Wybór materiałów zostanie uzgodniony z zamawiającym.
Urządzenia dostarczone i zamontowane przez Wykonawcę muszą być fabrycznie nowe, pełnowartościowe, wolne od wad i obciążeń prawami osób trzecich oraz spełniać wymagania określone w obowiązujących przepisach (w tym wymagania normy PN-EN 1176).
W dniu dostawy wraz z przedmiotem zamówienia Wykonawca dostarczy Zamawiającemu sporządzone w języku polskim: karty gwarancyjne, atesty oraz certyfikaty potwierdzające spełnianie przez urządzenia normy, o której mowa w ust. 10.
Przed montażem wszystkie elementy rozmieszczane są na terenie przeznaczonym
na zabudowę w taki sposób, aby utrzymane były odpowiednie odległości pomiędzy zestawami zapewniające zachowanie stref bezpieczeństwa ‐ strefa bezpieczeństwa każdego z urządzeń jest podana w Instrukcji użytkowania dostarczonej przez producenta urządzeń. Strefy bezpieczeństwa urządzeń, w których występuje ruch wymuszony (huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie, ślizgi itp.) w żadnym wypadku nie mogą na siebie zachodzić. Ewentualne zachodzenie stref musi być zgodne z wymaganiami norm PN‐EN 1176. Urządzenia należy rozmieścić zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego. Wszystkie urządzenia należy zamontować poprzez betonowanie zgodnie z normą PN‐EN.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 368385,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bochniarz Roman Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PRONAT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7131054856

7.3.4) Miejscowość: Stara Wieś Stasin

7.3.5) Kod pocztowy: 21-010

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2024-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy