Przebudowa drogi powiatowej 1542 K Łącko - Naszacowice w km od 9+947 do km 11+887 w miejscowościach Naszacowice, Olszanka, Powiat Nowosądecki
POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00255651
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00255651/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-22 08:02
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d39a4bb6-6c28-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7343544080
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00255651 z dnia 2024-03-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej 1542 K Łącko - Naszacowice w km od 9+947 do km 11+887 w miejscowościach Naszacowice, Olszanka, Powiat Nowosądecki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 136
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 18 442 74 14
1.5.8.) Numer faksu: (+48) 18 442 63 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.nowy-sacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.nowy-sacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d39a4bb6-6c28-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej 1542 K Łącko - Naszacowice w km od 9+947 do km 11+887 w miejscowościach Naszacowice, Olszanka, Powiat Nowosądecki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d39a4bb6-6c28-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00255651
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00077715/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Przebudowa drogi powiatowej 1542 K Łącko - Naszacowice w km od 9+947 do km 11+887 w miejscowościach Naszacowice, Olszanka, Powiat Nowosądecki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00446298
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZAM.261.52.2023.WB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6470699,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa przedmiotu zamówienia: Przebudowa drogi powiatowej 1542 K Łącko - Naszacowice w km od 9+947 do km 11+887 w miejscowościach Naszacowice, Olszanka, Powiat Nowosądecki.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
2.1. Roboty w km 9+947 - 10+856,78
a. Roboty przygotowawcze,
b. Budowa chodnika w km 10+470 - 10+856,78
c. Kanalizacja deszczowa,
d. Przebudowa przepustu w km 10+714,07 (wylot W2),
e. Przebudowa jezdni,
f. Oznakowanie poziome,
g. Zabezpieczenie słupów palisadą,
h. Przebudowa ogrodzenia (korekta wysokości),
i. Oświetlenie uliczne.
2.2. Roboty w km 10+856,78 - 11+887,60:
a. Roboty przygotowawcze,
b. Budowa chodnika,
c. Kanalizacja deszczowa,
d. Przebudowa przepustu w km 11+094,65 (wylot W3),
e. Przebudowa przepustu w km 11+434,78 (wylot W4),
f. Przebudowa jezdni,
g. Oznakowanie pionowe,
h. Oznakowanie poziome,
i. Bariery,
j. Oświetlenie uliczne,
k. Zabezpieczenie słupów palisadą,
l. Przebudowa ogrodzenia (korekta wysokości),
2.3. URZĄDZENIA BRD
a. Budowa doświetlonego przejścia dla pieszych w km 10+860,
b. Budowa oznakowania aktywnego na przejściu dla pieszych w km 10+860.
3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ - dokumentacja techniczna składająca się z następujących opracowań:
3.1. Dokumentacja projektowa,
3.2. Przedmiar robót (materiał pomocniczy do wyceny ofert),
3.3. Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.
3.4. Parametry techniczne urządzeń BRD (oświetlenie przejścia).
Uwaga. Dokumentacja projektowa zawiera szerszy zakres robót niż przedmiot zamówienia objęty niniejszym postępowaniem. Ograniczenie dotyczy budowy chodnika wraz z odwodnieniem i przebudową sieci tt w km 9+947 – 10+470, który to zakres robót został objęty oddzielnym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego (PZD-ZAM.261.27.2023.WZ) i jest realizowany przez inny podmiot (z terminem zakończenia robót – listopad 2023 r.). Przedmiar robót (stanowiący materiał poglądowy – pomocniczy do wyceny oferty) uwzględnia powyższe ograniczenie.
4. Droga posiada kategorię ruchu KR3.
5. Miejsce realizacji robót budowlanych: pas drogowy drogi powiatowej nr 1542K
w miejscowościach: Naszacowice i Olszanka, gmina Podegrodzie, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6924237,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7366913,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6924237,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385498208
7.3.3) Ulica: Kamienica 1000
7.3.4) Miejscowość: Kamienica
7.3.5) Kod pocztowy: 34-608
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6924237,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 390 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-03-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |