Przebudowa drogi powiatowej 1555 K Łososina Dolna - Ujanowice - Młynne w miejscowościach Wronowice i Żbikowice, Powiat Nowosądecki
POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00255827
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00255827/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-22 09:16
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-509255a5-6cb2-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7343544080
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00255827 z dnia 2024-03-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej 1555 K Łososina Dolna - Ujanowice - Młynne w miejscowościach Wronowice i Żbikowice, Powiat Nowosądecki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 136
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 18 442 74 14
1.5.8.) Numer faksu: (+48) 18 442 63 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.nowy-sacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.nowy-sacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-509255a5-6cb2-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej 1555 K Łososina Dolna - Ujanowice - Młynne w miejscowościach Wronowice i Żbikowice, Powiat Nowosądecki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-509255a5-6cb2-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00255827
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00077715/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 Przebudowa drogi powiatowej 1555 K Łososina Dolna - Ujanowice - Młynne na odcinku I - w km od 3+330 do km 4+100, na odcinku II - w km od 4+110 do km 4+497 na odcinku III - w km od 4+510 do km 5+640
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00448394
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZAM.261.53.2023.WB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 7843366,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa i zakres przedmiotu zamówienia: Przebudowa drogi powiatowej 1555 K Łososina Dolna - Ujanowice - Młynne na odcinku I - w km od 3+330 do km 4+100, na odcinku II - w km od 4+110 do km 4+497 na odcinku III - w km od 4+510 do km 5+640 w miejscowościach Wronowice i Żbikowice, Powiat Nowosądecki.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
2.1. Roboty na odcinku I w km 3+300 - 4+100:
a. Roboty pomiarowe,
b. Roboty rozbiórkowe oraz roboty ziemne,
c. Wyspy dzielące,
d. Przebudowa chodnika przy przejściu dla pieszych,
e. Podbudowa jezdni, skrzyżowań, zatoki przystankowej,
f. Nawierzchnia jezdni, skrzyżowań, zatoki przystankowej,
g. Przebudowa zjazdów,
h. Pobocza,
i. Odwodnienie drogi,
j. Oznakowanie pionowe,
k. Oznakowanie poziome.
2.2. Roboty na odcinku II w km 4+110 - 4+497:
a. Roboty pomiarowe,
b. Roboty rozbiórkowe oraz roboty ziemne,
c. Wyspy dzielące,
d. Przebudowa chodnika przy przejściu dla pieszych,
e. Podbudowa jezdni, skrzyżowań, zatoki przystankowej,
f. Nawierzchnia jezdni, skrzyżowań, zatoki przystankowej,
g. Przebudowa zjazdów,
h. Pobocza,
i. Odwodnienie drogi,
j. Oznakowanie pionowe,
k. Oznakowanie poziome,
l. Budowa dedykowanego oświetlenia dla pieszych,
2.3. Roboty na odcinku III w km 4+510 - 5+640:
a. Roboty pomiarowe,
b. Roboty rozbiórkowe oraz roboty ziemne,
c. Przebudowa chodnika przy przejściu dla pieszych,
d. Podbudowa jezdni, skrzyżowań, zatoki przystankowej,
e. Nawierzchnia jezdni, skrzyżowań, zatok przystankowych,
f. Przebudowa zjazdów,
g. Pobocza,
h. Odwodnienie drogi,
i. Oznakowanie pionowe,
j. Oznakowanie poziome,
k. Budowa dedykowanego oświetlenia dla pieszych.
3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ - dokumentacja techniczna składająca się z następujących opracowań:
3.1. Dokumentacja projektowa,
3.2. Przedmiar robót (materiał pomocniczy do wyceny ofert),
3.3. Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.
3.4. Parametry techniczne urządzeń BRD (oświetlenie przejścia).
4. Droga posiada kategorię ruchu KR3.
5. Miejsce realizacji robót budowlanych: pas drogowy drogi powiatowej nr 1551K w miejscowościach: Wronowice i Żbikowice, gmina Chełmiec, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6361875,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6998363,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6361875,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010663804
7.3.3) Ulica: Wyścigowa 58
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-012
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Podwykonawcy nieznani na etapie składania ofert w zakresie robót rozbiórkowych, robót ziemnych, robót brukarskich, robót odwadniających, wykonania podbudów, wykonania poboczy, wykonania oznakowania poziomego i pionowego, urządzeń BRD .
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6361875,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 390 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-03-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |