„Remont ciągu drogi powiatowej Nr 1993B – ulica rtm. W. Pileckiego w Zambrowie”
POWIAT ZAMBROWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00255848
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00255848/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-22 09:23
- Lokalizacja
- Zambrów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9479b557-da10-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 7231628630
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00255848 z dnia 2024-03-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont ciągu drogi powiatowej Nr 1993B – ulica rtm. W. Pileckiego w Zambrowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ZAMBROWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670255
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 3
1.5.2.) Miejscowość: Zambrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 862712418
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatzambrowski.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatzambrowski.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sp_zambrow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont ciągu drogi powiatowej Nr 1993B – ulica rtm. W. Pileckiego w Zambrowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9479b557-da10-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00255848
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064282/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont ciągu drogi powiatowej Nr 1993B - ulica rtm. W. Pileckiego w Zambrowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3250522,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: ,,Remont
ciągu drogi powiatowej Nr 1993B – ulica rtm. W. Pileckiego w Zambrowie”.
Planowane do wykonania roboty określone zostały w przedmiarach robót.
Przedmiot zamówienia obejmuje także wykonanie wszystkich robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowego
wykonania przedmiotu zamówienia, sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej wykonanych robót oraz
przygotowanie tymczasowej organizacji ruchu na czas budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 19 marca 2024 r do godziny 10.00 wpłynęły dwie oferty, której cena najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3976717,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4550434,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-03-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |