SAMOWYSTARCZALNOŚĆ ENERGETYCZNA ZWIĄZKU KOMUNALNEGO "NIESKAŻONE ŚRODOWISKO" W OPARCIU O OZE.
Związek Komunalny Nieskażone Środowisko z siedzibą w Łosicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00256129
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00256129/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-03-22 10:35
- Lokalizacja
- Łosice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43da12e8-c1c4-11ee-a84d-d63fc4d19e65
- Identyfikator
- 4960062462
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00256129 z dnia 2024-03-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
SAMOWYSTARCZALNOŚĆ ENERGETYCZNA ZWIĄZKU KOMUNALNEGO "NIESKAŻONE ŚRODOWISKO" W OPARCIU O OZE.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Związek Komunalny Nieskażone Środowisko z siedzibą w Łosicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030190164
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ekologiczna 5
1.5.2.) Miejscowość: Łosice
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 609757733
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zkns-losice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zkns-losice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-43da12e8-c1c4-11ee-a84d-d63fc4d19e651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SAMOWYSTARCZALNOŚĆ ENERGETYCZNA ZWIĄZKU KOMUNALNEGO "NIESKAŻONE ŚRODOWISKO" W OPARCIU O OZE.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43da12e8-c1c4-11ee-a84d-d63fc4d19e65
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00256129
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00089345
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZK"NŚ"271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 456818,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest w ramach inwestycji: SAMOWYSTARCZALNOŚĆ ENERGETYCZNA ZWIĄZKU KOMUNALNEGO ,,NIESKAŻONE ŚRODOWISKO” W OPARCIU O OZE dostawa i montaż kompletnej instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii, systemem inteligentnego zarządzania energią, stacją ładowania pojazdów i pompą ciepła oraz ogrzewaniem elektrycznym hali. Łączna moc systemów z instalacji fotowoltaicznych w zakresie 25,52-26,68 kWp. Łączna minimalna pojemność użytkowa magazynu energii 76 kWh z systemem samoczynnego załączenia rezerwy. Minimalna moc pompy ciepła powietrze woda 18 kW przy parametrach A7/W35. Stacja szybkiego ładowania aut elektrycznych o minimalnej mocy 47 kW. Ogrzewanie elektryczne hali do sortowania odpadów. System inteligentnego zarządzania energią zintegrowany ze stacją ładowania, pompą ciepła (powietrze-woda), magazynem energii i instalacją PV.
Zadanie będzie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj” wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45000000-7 - Roboty budowlane
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45223810-7 - Konstrukcje gotowe
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45251100-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy elektrowni
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
31158000-8 - Ładowarki
42120000-6 - Pompy i sprężarki
44163000-0 - Rury i osprzęt
31430000-9 - Akumulatory elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 561887,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 810482,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 561887,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EkoEnergia Polska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591953988
7.3.3) Ulica: Olszewskiego 6
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-663
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 561887,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-05-10| 2024-03-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |