Dostawa fabrycznie nowych rębaków mobilnych z silnikiem diesla

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00256749
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-03-22 13:07
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5832590397
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rębarki

Wykonawcy

2 przyznane

'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
96 555 PLN
'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
96 555 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.