Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami w miejscowości Ruda w gminie Radomyśl Wielki

Gmina Radomyśl Wielki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00168067
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00168067/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-28 15:12
Lokalizacja
Radomyśl Wielki, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f456a6c7-8b57-4273-b554-74df212cdccb
Identyfikator
8171954408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie przepompowni ściekówRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

AQUATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNiwiska, PL · lot 0
1 891 060,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00168067 z dnia 2025-03-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami w miejscowości Ruda w gminie Radomyśl Wielki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radomyśl Wielki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661228

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 32

1.5.2.) Miejscowość: Radomyśl Wielki

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-310

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radomyslwielki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radomyslwielki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/radomyslwielki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami w miejscowości Ruda w gminie Radomyśl Wielki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f456a6c7-8b57-4273-b554-74df212cdccb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00168067

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052409/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa kanalizacji sanitarnej w Rudzie- ścieżki II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00077282

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.I.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3935234,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie sieci kanalizacyjnej wraz z przepompowniami.
Celem zamierzenia budowlanego jest uregulowanie gospodarki wodno-ściekowej poprzez budowę kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Ruda – Ścieżki II. Sieć kanalizacyjna zostanie wykonana w układzie grawitacyjno-ciśnieniowym na terenie miejscowości Ruda o długości ok.: 2,7 km (sieć grawitacyjna) i 0,5km (sieć tłoczna). Trasy kolektorów dostosowane zostały do istniejącej zabudowy i zagospodarowania terenu oraz istniejącej infrastruktury technicznej. Surowe ścieki trafiające do przedmiotowej kanalizacji, będą transportowane do projektowanej oczyszczalni ścieków (wg odrębnego opracowania), zlokalizowanej na działce nr ewid. 809. Punktem granicznym obu opracowań jest studnia kanalizacyjna oznaczona W13.
Realizacja kanalizacji sanitarnej znacząco polepszy warunki bytowania mieszkańców Rudy oraz wpłynie korzystnie na walory środowiskowe, gdyż obecnie ścieki odprowadzane są do przydomowych bezodpływowych zbiorników na nieczystości ciekłe, co powoduje niekontrolowany zrzut ścieków z tych zbiorników do środowiska.
Zakres opracowania obejmuje projekt zagospodarowanie terenu dla budowy sieci kanalizacji sanitarnej, która będzie odprowadzała ścieki bytowo-gospodarcze z budynków znajdujących się w miejscowości Ruda – Ścieżki II.
Zaprojektowano kanalizację grawitacyjną oraz odcinki kanalizacji tłocznej z przebiegiem tras dostosowanych do obecnej i przewidywanej zabudowy, po uzyskaniu zgody właścicieli nieruchomości na przebieg przewodów kanalizacyjnych, uwzględniając istniejące drogi oraz istniejące uzbrojenie terenu. Projektowany system kanalizacji w Rudzie – Ścieżki II umożliwi odprowadzenie ścieków z nieskanalizowanych dotychczas budynków do projektowanej oczyszczalni ścieków.
Parametry projektowanego zamierzenia budowlanego
BRANŻA SANITARNA
a) sieci kanalizacyjne główne PVC Ø250 o długości około 1,4 km
a) sieci kanalizacyjne główne PVC Ø200 o długości około 0,8 km
b) sieci kanalizacyjne główne PE 225 o długości około 0,07 km
c) sieci kanalizacyjne główne PE 280 o długości około 0,31km
d) sieci kanalizacyjne rozdzielcze PVC Ø160 o długości około 0,04 km
Obszary usytuowane wysokościowo poniżej głównych kolektorów grawitacyjnych będą włączone do sieci za pomocą pompowni ścieków poprzez odcinki rurociągu tłocznego PE Ø90x5,4mm o łącznej długości 0,52 km.
BRANŻA ELEKTRYCZNA
Przedmiotem opracowania jest instalacja elektryczna odbiorcza dla tematu: „BUDOWA SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ WRAZ Z PRZEPOMPOWNIAMI ŚCIEKÓW I OCZYSZCZALNIĄ ŚCIEKÓW W MIEJSCOWOŚCI RUDA - ŚCIEŻKI II, GM.RADOMYŚL WIELKI”. ETAP I
Pompowania P2 i P3.

2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Przedmiarach robót, Kosztorysach ofertowych, dokumentacji technicznej oraz Szczegółowej Specyfikacji Technicznej stanowiących załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1891060,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3459899,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1891060,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AQUATECH Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141690123

7.3.4) Miejscowość: Niwiska

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1891060,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 85 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-03-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane