Kompleksowa modernizacja infrastruktury komunalnej Miasta Chełm

Miasto Chełm

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00256904
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00256904/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-22 13:39
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc0c1b37-ca45-11ee-875e-a22221c84ba7
Identyfikator
5632167582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneGeotechniczne usługi inżynieryjneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynieryjne naukowe i technicznePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweWymiana nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PREF-BET WYTWÓRNIA MAS BITUMICZNYCH, BETONU I PREFABRYKATÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODOWIEDZIALNOŚCIĄPawłów, PL · lot 0
17 173 213,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00256904 z dnia 2024-03-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa modernizacja infrastruktury komunalnej Miasta Chełm

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chełm

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198238

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubelska 65

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umchelm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umchelm.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa modernizacja infrastruktury komunalnej Miasta Chełm

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc0c1b37-ca45-11ee-875e-a22221c84ba7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00256904

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035628/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Kompleksowa modernizacja infrastruktury komunalnej Miasta Chełm

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00103258

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.5.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 14065040,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem umowy jest realizacja zamówienia pn. „Kompleksowa modernizacja infrastruktury komunalnej Miasta Chełm” w ramach którego zostaną wykonane następujące zadania:
1) Kompleksowa przebudowa ul. Piwnej i ul. Łącznej wg formuły zaprojektuj i wybuduj
2) Modernizacja łącznika drogowego przy ul. Mościckiego wg formuły zaprojektuj i wybuduj
3) Modernizacja ul. Pilarskiego (łącznik z ul. Ogrodową) wg formuły zaprojektuj i wybuduj
4) Modernizacja parkingów przy miejskich cmentarzach wg formuły zaprojektuj i wybuduj
5) Modernizacja oświetlenia ulicznego przy ul. Szczęśliwej oraz budowa oświetlenia ulicznego na ul. Pięknej wg formuły zaprojektuj i wybuduj
6) Modernizacja ul. Droga Męczenników (wymiana nawierzchni) wg formuły zaprojektuj i wybuduj
7) Przebudowa ul. Połanieckiej wraz z parkingiem przy parku XXX – lecia wg formuły zaprojektuj i wybuduj
8) Przebudowa ul. Traugutta wg formuły zaprojektuj i wybuduj
9) Budowa chodnika przy ul. Skorupki a także ul. Żwirki i Wigury wg formuły zaprojektuj i wybuduj
10) Modernizacja parkingu miejskiego ul. Lubelska oraz parkingu miejskiego ul. Szkolna wg formuły zaprojektuj i wybuduj
11) Opracowanie dokumentacji projektowych dla realizacji nowych inwestycji, tj.:
1) Przebudowa ul. Wirskiego
2) Przebudowa ul. Wieniawskiego
3) Przebudowa ul. Karłowicza
4) Przebudowa ul. Wołyńskiej
5) Przebudowa ul. Rolniczej
6) Przebudowa ul. Muzyki

Zamawiający oświadcza, że posiada prawo do dysponowania nieruchomościami na cele budowlane.

Inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, zgodnie ze wstępną promesą Nr Edycja2/2021/6970/PolskiŁad dotyczącą realizacji przez Miasto Chełm Inwestycji: „Kompleksowa modernizacja infrastruktury komunalnej Miasta Chełm”.

Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 17.300.000,00 PLN brutto.

Szczegółowy zakres zamówienia, warunki oraz sposób ich wykonania określa Program Funkcjonalno-Użytkowy – załącznik nr 7 do SWZ – dla zadania 1-10 oraz Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 8 do SWZ – dla zadania 11.

Pełny opis przedmiotu zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy zostały przedstawione w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71350000-6 - Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17173213,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17173213,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17173213,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pref-Bet Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i Prefabrykatów Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5632430186

7.3.3) Ulica: Lubelska 80

7.3.4) Miejscowość: Pawłów

7.3.5) Kod pocztowy: 22-170

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17173213,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

w zakresie żądania określonej etykiety lub wskazania mającego zastosowanie wymagania określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy: - etykiety środowiskowej (tzw. Ekoetykieta)

2024-03-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane