Przebudowa i remont budynku usługowego z zagospodarowaniem przylegającego terenu dotycząca prac związanych z podniesieniem walorów estetycznych i użytkowych terenu i budynku ul. Jeziorna 4.
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00256937
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00256937/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-22 13:45
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9d027fa4-af38-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00256937 z dnia 2024-03-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont budynku usługowego z zagospodarowaniem przylegającego terenu dotycząca prac związanych z podniesieniem walorów estetycznych i użytkowych terenu i budynku ul. Jeziorna 4.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Mokotów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Olkuska 3 lok. 16
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-604
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@osirmokotow.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osirmokotow.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://osirmokotow.ezamawiajacy.pl/pn/OSIRMOKO/demand/142966/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont budynku usługowego z zagospodarowaniem przylegającego terenu dotycząca prac związanych z podniesieniem walorów estetycznych i użytkowych terenu i budynku ul. Jeziorna 4.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d027fa4-af38-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00256937
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021969/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa i remont budynku usługowego z zagospodarowaniem przylegającego terenu dotycząca prac związanych z podniesieniem walorów estetycznych i użytkowych terenu i budynku ul. Jeziorna 4.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00025507
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1399147,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa i remont budynku usługowego z zagospodarowaniem przylegającego terenu na częściach działek ew. nr 2 i 13 z obrębu 0520 przy ul. Jeziornej 4 w Warszawie w Dzielnicy Mokotów dotycząca prac związanych z podniesieniem walorów estetycznych i użytkowych terenu i budynku znajdującego się pod adresem ul. Jeziorna 4.
2. Przedmiot zamówienia jest finansowany z Budżetu Obywatelskiego m.st. Warszawy w ramach zadania pt.: „Jeziorko Czerniakowskie- Wspólnie zadbajmy o jego otoczenie oraz ze środków własnych Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.
3. Celem inwestycji jest podniesieniem walorów estetycznych i użytkowych terenu i budynku znajdującego się pod adresem ul. Jeziorna 4, oraz spełnienie standardów energetycznych dla budynku.
4. Istniejące przeznaczenie obiektu oraz jego podstawowe parametry nie ulegną zmianie.
5. Przebudowa nastąpi na podstawie:
a) kompletnej dokumentacji projektowej „Przebudowy i remontu budynku usługowego z zagospodarowaniem przylegającego terenu”, zgodnie ze spisem dokumentacji projektowej tj. architektury i zieleni, konstrukcji, instalacji sanitarnej, instalacji elektrycznej i teletechnicznej;
b) dokumentacji przedmiaru robót: budowlanych, sanitarnych, elektrycznych;
c) kosztorysów do celów ofertowych: budowlany, sanitarny, elektryczny;
d) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót: budowlana, sanitarna, elektryczna;
e) decyzji Nr 238 /B/2023 zatwierdzającej projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany i udzielone pozwolenie na budowę.
6. Szczegółowy zakres Przedmiotu Umowy określa dokumentacja projektowa wykonana przez Wykonawcę: mamArchitekci Sp.z o.o., ul. Estońska 1 lok 3, 03-903 Warszawa, stanowiąca integralną część niniejszej SWZ i umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 18
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 18
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1346554,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2252209,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1346554,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marabud Zakład Remontowo Budowlany M.Chmielewski i M.Dąbrowski sp.j
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220210216
7.3.3) Ulica: ul. Kajetańska 9
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-495
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1346554,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania zgodnie z ofertą - poniżej 6 miesięcy miesięcy licząc od dnia zawarcia Umowy (zgodnie z ofertą Wykonawcy) tj. do 20.09.2024 roku.| 2024-03-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |