Dostawa materiałów opatrunkowych, materiałów medycznych oraz rękawic chirurgicznych dla SPZOZ - Szpitala im. dr. J. Dietla w Krynicy – Zdroju.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00256986
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-22 13:56
- Lokalizacja
- Krynica-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7342631078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczneOpatrunkiRękawice chirurgiczne
Wykonawcy
10 przyznanych
'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
173 876,22 PLNCITONET-KRAKÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
49 419,76 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
34 424,68 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
86 603,03 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
15 158,12 PLNMONIKA MAZURKIEWICZKraków, PL
46 857,47 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
59 875,2 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
39 137,04 PLNKIKGEL Sp. z o.o., ul. Marii Curie-Skłodowskiej 7, 97-225 UjazdUjazd, PL
59 875,2 PLNMÖLNLYCKE HEALTH CARE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
51 066,68 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.