"Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi z terenu Gminy Czernica z podziałem na części" Usługi społeczne
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00257061
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-22 14:11
- Lokalizacja
- Czernica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9121031843
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi społeczneUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
29 przyznanych
DANIEL SIEMIŃSKIDomaszczyn, PL
8799,2 PLNDANIEL SIEMIŃSKIDomaszczyn, PL
8799,2 PLNDANIEL SIEMIŃSKIDomaszczyn, PL
5499,5 PLNDANIEL SIEMIŃSKIDomaszczyn, PL
14 518,68 PLNDANIEL SIEMIŃSKIDomaszczyn, PL
12 098,9 PLNDANIEL SIEMIŃSKIDomaszczyn, PL
5399,55 PLNMichał Łapa Fizjoterapia 360Gajków, PL
19 800 PLNDANIEL SIEMIŃSKIDomaszczyn, PL
46 195,6 PLNDANIEL SIEMIŃSKIDomaszczyn, PL
4399,6 PLNDANIEL SIEMIŃSKIDomaszczyn, PL
23 079,8 PLNDANIEL SIEMIŃSKIDomaszczyn, PL
34 646,7 PLNDANIEL SIEMIŃSKIDomaszczyn, PL
14 518,68 PLNCentrum Terapii i Mediacji GŁOS Oksana Fiedor WojciechowskaDobrzykowice, PL
4800 PLNCentrum Terapii i Mediacji GŁOS Oksana Fiedor WojciechowskaDobrzykowice, PL
4800 PLNCentrum Terapii i Mediacji GŁOS Oksana Fiedor WojciechowskaDobrzykowice, PL
4800 PLNCentrum Terapii i Mediacji GŁOS Oksana Fiedor WojciechowskaDobrzykowice, PL
2400 PLNCentrum Terapii i Mediacji GŁOS Oksana Fiedor WojciechowskaDobrzykowice, PL
4800 PLNLOGO-SFERA Gabinet Terapii Logopedycznej Renata NowickaDobrzykowice, PL
9600 PLNCentrum Terapii i Mediacji GŁOS Oksana Fiedor WojciechowskaDobrzykowice, PL
5280 PLNCentrum Terapii i Mediacji GŁOS Oksana Fiedor WojciechowskaDobrzykowice, PL
5280 PLNLOGO-SFERA Gabinet Terapii Logopedycznej Renata NowickaDobrzykowice, PL
15 840 PLNCentrum Terapii i Mediacji GŁOS Oksana Fiedor WojciechowskaDobrzykowice, PL
2880 PLNCentrum Terapii i Mediacji GŁOS Oksana Fiedor WojciechowskaDobrzykowice, PL
2640 PLNCentrum Terapii i Mediacji GŁOS Oksana Fiedor WojciechowskaDobrzykowice, PL
8640 PLNBeata SofińskaDobrzykowice, PL
12 430 PLNBEHAVE Magda RosłanowskaChwałowice, PL
34 650 PLNBEHAVE Magda RosłanowskaChwałowice, PL
4950 PLNBEHAVE Magda RosłanowskaChwałowice, PL
48 400 PLNBEHAVE Magda RosłanowskaChwałowice, PL
34 650 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.