Naprawy bieżące dróg gruntowych na terenie Gminy Dywity w 2024r.

Gmina Dywity

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00257214
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-03-22 14:56
Lokalizacja
Dywity, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7393851950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi naprawcze i konserwacyjne

Wykonawcy

2 przyznane

JAROSŁAW GULEWSKIDobre Miasto, PL
220 000 PLN
KATARZYNA SONTOWSKASętal 66, PL
220 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.