Usługi psychologiczne i pedagogiczne w ramach Rządowego Programu ,,Za Życiem” Z PODZIAŁEM NA ZADANIA.

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W ŚWIDNICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00257314
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-03-22 20:32
Lokalizacja
Świdnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8842742396
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi pracy społecznej i podobnejUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacji specjalnejUsługi dozoru i doradztwa

Wykonawcy

5 przyznanych

Anna Gniewek Usługi psychologiczneŚwidnica, PL
50 000 PLN
Prywatna Praktyka Psychologiczna Joanna BolewskaŚwidnica, PL
50 000 PLN
„SENSO CENTRUM” Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka Natalia WyszyńskaŚwidnica, PL
20 000 PLN
P. Renatą KrzemieńŚwidnica, PL
10 000 PLN
P. Joanna DejnakaDzierżoniów, PL
4000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.